Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna H Barbara Hanuszkiewic...

Galeria wykładowców

hanuszkiewicz-barbara

Wydział Tkaniny i Ubioru
Barbara Hanuszkiewicz

Barbara Hanuszkiewicz prowadzi Pracownię Projektowania Ubioru od 1993 roku. Tytuł profesora zwyczajnego otrzymała w 1998 roku. Wypowiada się artystycznie w wielu dyscyplinach: autorskie kolekcje ubiorów prezentowane na niekonwencjonalnych pokazach (cykle Witryna, Raz do roku w Brighton, Pierwsza Generalna), kostiumy i scenografia do filmów (Beniamiszek, Właśnie o miłości), tkaniny unikatowe wykonane techniką patchwork-quilt, fotografia. W latach 1996-2009 organizowała pokazy GALA DYPLOMOWA Barbary Hanuszkiewicz.

www.hanuszkiewicz.pl

W 2005 roku otrzymała odznaczenie „Zasłużony dla Kultury Polskiej” nadane przez Ministra Kultury.

Jej pasje to podróże, projektowanie, uprawianie ogrodu, gotowanie, robienie nalewek i konfitur. Zbiera kamizelki, naparstki i małe koty z drzewa balsa.

Zapraszam do mojej pracowni osoby, dla których projektowanie ubioru jest przygodą i pasją. Pasją prowokującą do poszukiwań i eksperymentów. Zapraszam osoby, które nie boją się dokonywania śmiałych wyborów, i dla których droga dochodzenia do sukcesu jest tak samo ważna i ekscytująca jak to ostatnie, końcowe, pięć minut na szczycie. Zapraszam tych, którzy lubią zmiany, jako że istotą mody jest zmienność i ciągła pogoń za nowymi rozwiązaniami.

Biegnijmy razem

prof. Barbara Hanuszkiewicz


 Barbara Hanuszkiewicz Barbara Hanuszkiewicz  Barbara Hanuszkiewicz