Strona główna L Anna Lejpold

Anna Lejpold

Wydział Tkaniny i Ubioru
Anna Lejpold

Urodzona w 1979 roku w Pabianicach. Studia dzienne na Politechnice Łódzkiej, dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Inżynierii i Marketingu Tekstyliów w 2007 r. w specjalności Architektura Tekstyliów. Od 2009 roku absolwent Zarządzania i Systemów Zarządzania Jakością (Politechnika Łódzka).
W latach 2004-2006 współuczestniczyła przy tworzeniu zakładowej marki „SERENO” a tym samym kolekcji odzieży damskiej (f-ma „Galia” S.A. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej). Od roku 2006 stanowi trzon zespołu z Agencji „ARK”, Kompanii Marketingowej „2goods” oraz firmy „Seisan & Senden” (Łódź). W ramach działalności agencyjnej i współpracy z f-mą „Polcotex” od 2007 roku współuczestniczy w przygotowaniu produkcji kolekcji głównie dla znanych francuskich marek m.in.: Anne Fontaine, Riviere de Lune oraz KENZO. Od roku 2009 asystent w Pracowni Kształtowania Formy Ubioru ASP im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi. Wyznaje zasadę że „jakość nie zna kompromisu, a w ubiorze tworzy ją każdy najdrobniejszy szczegół”.