Strona główna K Sergiusz Kuchczyńsk...

kuchczynski-sergiusz

Wydział Tkaniny i Ubioru
Sergiusz Kuchczyński

Studia w latach 1994 – 1999 w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi na Wydziale Tkaniny i Ubioru. W roku 1999 uzyskał dyplom z wyróżnieniem z ubioru w Pracowni prof. Aleksandry Pukaczewskiej, malarstwa w Pracowni prof. Jerzego Kudukisa, z aneksem z biżuterii w Pracowni prof. Andrzeja Szadkowskiego.

Od 2003 roku jest zatrudniony jako asystent w Pracowni Biżuterii prof. Andrzeja Szadkowskiego. W 2012 roku uzyskał tytuł doktora.

Uczestnik wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą. Laureat konkursów : „ Złota Nitka” w 2000 roku „ Oskary Mody” w 2003 Twórczość w zakresie biżuterii i ubioru.

Sergiusz Kuchczyński - pierścienie Sergiusz Kuchczyński - pierścienie Sergiusz Kuchczyński - pierścienie
Sergiusz Kuchczyński - brosze Sergiusz Kuchczyński - brosze Sergiusz Kuchczyński - brosze
Sergiusz Kuchczyński - medalion Sergiusz Kuchczyński - medaliony Sergiusz Kuchczyński - brosza
Sergiusz Kuchczyński - brosza Sergiusz Kuchczyński - naszyjnik Sergiusz Kuchczyński - naszyjnik