Strona główna L Katarzyna Lewoc

lewoc katarzyna

Wydział Wzornictwa i Architektury Wnętrz
Katarzyna Lewoc

Ur. w 1987 roku w Łodzi. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi. Obroniła dyplom w 2012 roku w Pracowni Komunikacji Wizualnej II u prof. Marka Stańczyka i w Pracowni Projektowania Przestrzeni Wystawienniczej u prof. Małgorzaty Siwek na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz. W konkursie na Najlepsze Dyplomy Projektowe Polskich Uczelni Artystycznych praca dyplomowa został nagrodzona przez Prezydenta Miasta Katowice. Dwukrotna stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz podwójna laureatka głównej nagrody w konkursie STRZEMIŃSKI – PROJEKT. Od roku 2012 asystent w na kierunku Architektura Wnętrz przy wydziale Wzornictwo i Architektura Wnętrz. Zajmuje się architekturą wnętrz, scenografią, projektowaniem produktu i komunikacji wizualnej.