Strona główna N Beata Nikolajczyk-Mi...

nikolajczyk beata2

Wydział Wzornictwa i Architektury Wnętrz
Beata Nikolajczyk-Miniak

Działalność z zakresu projektowania produktu, komunikacji wizualnej, aranżacji wnętrz, wystawiennictwa. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Dyplom obroniony z wyróżnieniem, zrealizowany w Pracowni Projektowania Systemów Wzorniczych u dr hab. Mariusza Włodarczyka, prof. ASP na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz. W IV edycji konkursu Studencki Nobel zdobyła tytuł Najlepszej Studentki ASP w Łodzi oraz zajęła 3 miejsce w etapie wojewódzkim na Najlepszego Studenta RP. Prace nagradzane w prestiżowych konkursach: Mazda Design, Strzemiński-Projekt, projekt Design 28, Rocznik 2012, Konkurs na pomysł, Moda na recykling, Wedel Vintage, prezentowane są na wystawach krajowych i międzynarodowych. Za realizację projektową BLOOK zdobyła Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Regularnie współtworzy i uczestniczy w różnego rodzaju plenerach, warsztatach, imprezach artystycznych.Od 2012 roku asystentka na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz w Łodzi. Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

01  02 03