Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Sukcesy Pedagodzy Sukces Beaty Nikolaj...

portret

Sukces Beaty Nikolajczyk-Miniak
 

Beata Nikolajczyk-Miniak (asystentka z Pracowni Projektowania Systemów Wzorniczych pod kierunkiem dr hab. Mariusza Włodarczyka, prof. ASP na Wydziale Wzornictwa
i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi) zdobyła główną nagrodę w tegorocznej edycji konkursu mazdadesign2016 w kategorii SLOW DESIGN - twórczy recykling.

Serdecznie gratulujemy.Dynamika Piękna, czyli siódma edycja konkursu Mazda Design, to rywalizacja najlepszych projektantów w Polsce. Uznana nagroda dla wybitnych designerów, którzy co roku konfrontują swoje wizje w tym wyjątkowym konkursie. Szranki, w które stają starsi i młodzi – adepci sztuki projektowania i profesjonaliści. Jury, złożone z autorytetów znanych i szanowanych w dziedzinie wzornictwa przemysłowego i sztuk pięknych, starannie selekcjonuje zgłoszone prace i wybiera te, które łączą w sobie innowacyjne podejście, kreatywność zarówno formy, jak i pomysłu, a nade wszystko – niezrównaną estetykę.
O wyjątkowości Mazda Design przesądza filozofia projektowania tej firmy: KODO, czyli Dusza Ruchu. W zgodzie z nią powstawać powinny wszystkie zgłaszane do konkursu prace. Atrakcyjne nagrody i coroczne nowe kategorie to dodatkowa motywacja dla tych, którzy chcą zgłosić się po raz kolejny.

* * *

„Slow design: twórczy recykling to kategoria, która z jednej strony wymagała uruchomienia wyobraźni i kreatywnego podejścia do projektowania, a z drugiej zachowania zasad użyteczności i funkcjonalności stworzonego dzieła. Bujany konik z tektury doskonale spełnia te założenia, a jednocześnie to wyraz Jinba Ittai – poczucia jedności jeźdźcy i wierzchowca, które jest tak charakterystyczne dla kierowcy i jego MX-5. Konik na biegunach to Jinba Ittai już od najmłodszych lat." – mówi Kevin Rice przewodniczący Jury.

http://www.propertydesign.pl/design/185/znamy_zwyciezcow_konkursu_mazda_design_2016_podium_nalezy_do_kobiet,8349.html

http://www.designalive.pl/znamy-zwyciezcow-konkursu-mazda-design-2016/

http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/mazda-design-2016-podium-nalezy-do-kobiet/jm6x2k


 


 

  01