Informacja na temat stypendiów ministra za
wybitne osiągnięcia dla doktorantów
na rok akademicki 2017/2018

I. Miejsce i termin składania wniosków:

• Wnioski o przyznanie stypendium ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów na rok akademicki 2017/2018 doktoranci składają w Sekretariacie do 20 września 2017 r.
  • Wnioski złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane!
  • Rektor uczelni przekazuje Ministrowi jedynie pozytywnie zaopiniowane wnioski.
  • Wnioski o przyznanie stypendium ministra przekazywane są przez uczelnię w terminie do 15 października 2017 r.

II. Wykaz dokumentów składanych wraz z wnioskiem:

Wniosek należy wypełnić elektronicznie (czcionka Cambria 12) i wysłać na adres poczty elektronicznej Sekretariatu ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )oraz złożyć osobiście w Sekretariacie pok. nr 1.

• Do wniosku należy dołączyć komplet dokumentów potwierdzających wybitne osiągnięcia (tzw. portfolio) oraz oświadczenie – zgoda na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych doktoranta.
  • Dokumenty w portfolio winny być ułożone starannie, zgodnie z porządkiem osiągnięć wykazanych we wniosku.
  • Na komplet dokumentów składają się:
    • 3 papierowe egzemplarze wniosku (dodatkowo wypełniony wniosek w wersji elektronicznej wysłany na adres poczty elektronicznej Sekretariatu),
    • 1 egzemplarz portfolio,
    • 1 egzemplarz oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych

III. Wypłata przyznanego stypendium:

• Doktorant zobowiązany jest również do wskazania numeru rachunku bankowego, na który ma być przekazane przyznane stypendium. Stypendium ministra wypłacane jest jednorazowo w terminie 14 dni od daty zaksięgowania środków na rachunku bankowym uczelni.
  • Doktorant składa wniosek – wskazanie numeru rachunku bankowego w pokoju 310.

IV. Szczegółowe informacje dotyczące stypendium ministra:

Szczegółowe informacje o warunkach ubiegania się i przyznawania stypendium ministra można znaleźć na stronie:

nauka.gov.pl

V. Dokumenty do pobrania:

Wniosek o przyznanie doktorantowi stypendium ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2017/2018 – AKTYWNY FORMULARZ - pobierz (.docx)

Oświadczenie - zgoda na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych studenta - pobierz (.pdf)

Wskazówki dotyczące wypełniania wniosków o stypendium ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2017/2018 - pobierz (.pdf)

Wniosek o przekazanie stypendium na rachunek bankowy - pobierz (.pdf)

VI. Akty prawne:

Kwestie przyznawania stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów regulują przepisy: