Strona główna Sukcesy Absolwenci Sukces Adrianny Goł...
minikontkurs195

Sukces Adrianny Gołębiewskiej

Już po raz czwarty odbywa się Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów.

***

Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi reprezentować będzie Adrianna Gołębiewska, autorka pracy Ogródki działkowe + Laurka dla najbliższych (promotorzy: dr Łukasz Ogórek i prof. Marek Wagner, Wydział Sztuk Wizualnych, Katedra Fotografii i Multimediów, Pracownia Multimediów + Wydział Rzeźby i Działań Interaktywnych, Pracownia Rzeźby i Działań w Przestrzeni Intermedialnej. Wernisaż wystawy konkursowej odbędzie się 17 maja 2018 r. o godz. 18:00 w Centrum Sztuki WRO.
Jednocześnie z Konkursem będzie trwała 3. Ogólnopolska Konferencja Naukowa "UKŁADY DYNAMICZNE", podczas której swoje wystąpienie będzie miała mgr Anna Bąk z Pracowni Multimediów na Wydziale Sztuk Wizualnych łódzkiej ASP
Więcej szczegółów dotyczących obu wydarzeń znajduje sie na stronie: www.asp.wroc.pl/?module=News&controller=Read&action=news&id=11732