Strona główna Ogłoszenia Wydarzenia Targi sztuki studenc...
Targi sztuki studenckiej. Edycja wiosenna 2019

miniPiąta, wiosenna edycja Targów sztuki studenckiej odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r. w Noc Muzeów 2019, w godz. 19.00-23.00 w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 121). Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem oryginalnych prac studenckich.

Na targach pojawią się nowi wystawcy prezentujący m.in. obrazy, ceramikę, plakaty, ilustracje i grafikę oraz przedmioty do dekoracji wnętrz. Będą także studenci i absolwenci, którzy są z nami na targach od kilku lat, mają stałych klientów, dla których za każdym razem przygotowują coś specjalnego.

Na ponad 20 stoiskach będzie można kupić* autorską biżuterię, galanterię, odzież, prace malarskie, graficzne oraz wiele innych. Wstęp wolny.

*płatność tylko gotówką