Strona główna Ogłoszenia Wydarzenia Dziecięcy Uniwersyt...
Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny

miniJuż w najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku akademickim warsztaty Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. Będzie to wyjątkowa okazja do stworzenia własnego, niepowtarzalnego kartobota lub do samodzielnego zaprojektowania wnętrza inspirowanego twórczością łódzkich artystów.

"Misja robot – stwórz swojego kartobota" oraz "Zaprojektuj dom Kasi i Władka!" to zajęcia plastyczne, na które zapraszamy dzieci 26 maja (sobota) 2019 r. o godz. 10:00 w gmachu głównym ASP w Łodzi. Zajęcia poprowadzą Judyta Antoniuk, Agata Bugalska oraz Beata Stusińska. Bilety do nabycia w kasie biletowej Filharmonii Łódzkiej lub on-line na stronie FŁ. Będzie to niepowtarzalna okazja do wyśmienitej zabawy oraz twórczego spędzenia czasu! Czekamy na Was!

Szczegółowy harmonogram zajęć DUA:

laboratorium.asp.lodz.pl

Dodatkowe informacje dotyczące warsztatów artystycznych dla dzieci organizowanych w ASP:
Izabela Bloch
tel. 42 254 75 25

Ceny biletów na warsztaty ASP wyłącznie dla dzieci w wieku 7-12 lat: 35 PLN. Przy jednoczesnym zakupie biletów na minimum 3 warsztaty obowiązuje cena biletu: 30 PLN.