Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Prosimy wybrać literę z powyższego menu.

mielczarek marcin

Wydział Rzeźby i Działań Interaktywnych
Marcin Mielczarek

Urodzony w 1975 roku w Łasku.

Rzeźbiarz. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi – dyplom w pracowni prof. Michała Gałkiewicza. Ukończył studia doktoranckie w Akademii Sztuk Pięknych im. J. Matejki w Krakowie. Od 2013 roku asystent w Pracowni Rzeźby I na Wydziale Grafiki i Malarstwa.

Marcin Mielczarek Marcin Mielczarek Marcin Mielczarek
Marcin Mielczarek Marcin Mielczarek  

 

 

michalski-bartlomiej

Wydział Sztuk Wizualnych
Bartłomiej Michalski

Urodzony 14 stycznia 1981r w Tomaszowie Mazowieckim.

Studia na Wydziale Grafiki i Malarstwa W 2008r dyplom w Pracowni Technik Wklęsłodrukowych Prof. Krzysztofa Wawrzyniaka, Pracowni Papieru Prof. Ewy Latkowskiej- Żychskiej oraz Pracowni Rysunku Prof. Zbigniewa Purczyńskiego. Od 2009 pełni funkcję instruktora na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.


 

portret matysiak

Wydział Rzeźby i Działań Interaktywnych
Michał Matysiak

Urodzony w 1988 roku. Ukończył Architekturę na Politechnice Łódzkiej i Malarstwo na wydziale Grafiki i Malarstwa na łódzkiej ASP. Dyplom w pracowni prof. Piotra Stachlewskiego. W swojej twórczości zajmuje się architekturą, projektowaniem wnętrz, rzeźbą, malarstwem i grafiką 3D.

Od 2015 roku pracuje na Wydziale Rzeźby i Działań Interaktywnych ASP w Łodzi. Prowadzi zajęcia z Warsztatu Metalu i Rzeźby Wirtualnej.


001 002 003
004 005 006
007 008 009
010 011 012
013 014  
 

marcinkowska-beata

Wydział Sztuk Wizualnych
Beata Marcinkowska

Absolwentka PWSSP w Łodzi. Wypowiada się poprzez sztukę instalacji, obiektu i innych mediów. Animatorka projektów artystycznych i edukacyjnych. Pracuje jako adiunkt w Katedrze Rzeźby, Intermediów i Działań w Przestrzeni na Wydziale Sztuk Wizualnych.


Beata Marcinkowska - Plastikowe bóstwa Beata Marcinkowska - Plastikowe bóstwa Beata Marcinkowska - Plastikowe bóstwa
Beata Marcinkowska - W matriksie kobiecości Beata Marcinkowska - W matriksie kobiecości Beata Marcinkowska - W matriksie kobiecości
Beata Marcinkowska - W matriksie kobiecości Beata Marcinkowska - W matriksie kobiecości
 

Włodzimierz Matachowski

Wydział Grafiki i Malarstwa
Włodzimierz Matachowski

Urodzony w 14.01.1955 roku w Łodzi. Absolwent PLSP w Łodzi - 1975. Studia w latach 1982-1987 w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Łodzi na Wydziale Grafiki i Malarstwa. Dyplom w Pracowni Projektowania Opakowań adi. Piotra Bojanowskiego. Od 1987 zatrudniony w Uczelni na stanowisku asystenta w Pracowni Graficznego Projektowania Przestrzeni prof. Andrzeja Smoczyńskiego. Od 2001 roku profesor nadzwyczajny. Obecnie prowadzi Pracownię Podstaw Projektowania Graficznego i Pracownię Grafiki Multimedialnej. Pełnione funkcje: prodziekan Wydziału Grafiki i Malarstwa 1999 - 2002, prorektor ds nauki 2002 - 2005, kierownik Katedry Projektowania Graficznego 2005 - 2008. Działalność w zakresie grafiki projektowej, multimedialnej oraz stylistyki produktu - maluje, rysuje, fotografuje.

Od 1998 pedagog na Kierunku Grafika WSHE w Łodzi. Publikacje i prezentacje prac projektowych w wydawnictwach specjalistycznych, wystawach (również realizacje na rynki konsumenckie) w kraju i zagranicą: Anglii, Austrii, Australii, Belgii, Czech, Białorusi, Francji, Izraelu, Niemiec, Rosji, USA.

www.wlad.pl


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3