Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Informacje
PORTFOLIO

miniDrodzy studenci i absolwenci,

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi stworzyła dla Was możliwość publikowania reprodukcji waszych dzieł w wirtualnej galerii prac studentów i absolwentów ASP w Łodzi – PORTFOLIO.

Więcej…
 
Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki

miniZapraszamy studentów ASP do udziału w trzeciej edycji konkursu „Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego”. Działania zgodne z ideą gospodarki obiegu zamkniętego są priorytetem dla krajów Unii Europejskiej. Rosnące zainteresowanie rozwiązaniami gospodarki cyrkularnej to zarówno wyraz chęci sprostania wymogom stawianym przez prawo i konsumentów, jak i przyjęcie odpowiedzialności wobec społeczeństwa i środowiska.

Więcej…
 
GraduatON dla niepełnosprawnych

miniCelem głównym Projektu jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób z niepełnosprawnością posiadających wykształcenie wyższe i/lub będących na ostatnim roku studiów, poprzez zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery oraz wprowadzenie ich na rynek pracy.

Więcej…
 
CANVA – darmowe narzędzie!

miniCanva jest darmowym narzędziem umożliwiającym tworzenie grafiki. Jest to intuicyjny i prosty w obsłudze program, skierowany do osób, które nie mają doświadczenia w grafice. W bazie Canvy znajdują się setki szablonów, czcionek i zdjęć, które można szybko i łatwo modyfikować.

Więcej…
 
AUTOCAD – kursy

miniAtut Lider Kształcenia to ogólnopolska sieć szkół dla dorosłych. Oferujemy kształcenie w policealnej szkole zawodowej, policealnej szkole medycznej, szkole podstawowej i liceum dla dorosłych. Nasze placówki znajdują się w 19 największych miastach w Polce.

Więcej…
 
Ekspozycja Biżuterii autorskiej

miniGaleria Piotra Uznańskiego zaprasza projektantów biżuterii - studentów i absolwentów łódzkiej ASP – do współpracy w ramach cyklicznych, comiesięcznych ekspozycji biżuterii.

Więcej…
 
Zapraszamy na mojestypendium.pl

miniRozpoczyna się „sezon na stypendia” – okres, w którym trwają nabory znacznej części polskich i zagranicznych programów stypendialnych. W związku z tym prezentujemy Państwu największy ogólnopolski serwis o stypendiach i konkursach - www.mojestypendium.pl.

Więcej…