Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Informacje
GraduatON dla niepełnosprawnych

miniCelem głównym Projektu jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób z niepełnosprawnością posiadających wykształcenie wyższe i/lub będących na ostatnim roku studiów, poprzez zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery oraz wprowadzenie ich na rynek pracy.

Więcej…
 
WUP Łódź – zajęcia w III kwartale 2019 r.

logo wup minSzanowni Państwo, pragnę poinformować o organizowanych w III kwartale 2019 r., przez Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zajęciach grupowych.

Więcej…
 
PATA 2019

miniJuż po raz siódmy Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi we współpracy z KAUS Urbino ma przyjemność zaprosić artystów i miłośników sztuki do udziału w Letnich Międzynarodowych Kursach Grafiki i Tkaniny Artystycznej PATA. Sześć poprzednich edycji przyciągnęło do Łodzi artystów z ponad 30 krajów, takich jak Włochy, USA, Kanada, Chiny czy RPA i cieszyły się dużym uznaniem uczestników.

Więcej…
 
Warsztaty AGE EXPLORER®

Baner 170 100Zapraszamy na warsztaty z firmą AGE EXPLORER, które odbędą się 8 maja 2019 r. o godz. 11:00 w sali 301, (III piętro, główny budynek Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi).

Więcej…
 
Mieszkanie dla studenta/absolwenta ASP

logo lodz kreuje minod 10 kwietnia 2019 roku do 6 maja 2019 roku Zarząd Lokali Miejskich przyjmować będzie wnioski o oddanie w najem lub zamianę lokali mieszkalnych z przeznaczeniem do wynajmowania na czas trwania stosunku pracy, usytuowanych w budynkach wyremontowanych w ramach programu „Miasto Kamienic”.

Więcej…
 
Art._Inkubator – spotkanie ze studentami

miniMasz pomysł na biznes lub prowadzisz firmę, która działa nie dłużej niż rok? To dobrze się składa - ruszył konkurs na Rezydentów Art_Inkubatora, w ramach którego możesz otrzymać wsparcie w prowadzeniu działalności. Biuro Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi oraz Art._Inkubator zapraszają na spotkanie, na którym dowiesz się o wsparciu Art_Inkubatora dla startujących przedsiębiorców.

Więcej…
 
Artysta – Zawodowiec

mini 170W imieniu organizatora, Fundacji Sztuki Polskiej ING, zapraszamy wszystkie studentki i studentów Akademii Sztuk Pieknych w lodzi do udziału w projekcie edukacyjnym Artysta – Zawodowiec. A – Z. To dwa dni zajęć, podczas których poznacie narzędzia i praktyki pomocne w funkcjonowaniu w zawodzie artysty. Wykłady, warsztaty i konsultacje portfolio poprowadzą osoby na co dzień pracujące w polu sztuki: kuratorki i kuratorzy, artystki i aktywiści, producenci wystaw i specjalistki od rynku sztuki.

Więcej…
 
Mam pomysł na Startup!

miniZ przyjemnością informujemy, że rozpoczęła się XI edycja Konkursu " Młodzi w Łodzi - Mam Pomysł na Startup". W związku z tym serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 25 marca 2019 r. w godzinach 10:00 – 12:30 w Kinie 3D (Centrum Nauki i Sztuki ASP w Łodzi )

Więcej…
 
CANVA – darmowe narzędzie!

miniCanva jest darmowym narzędziem umożliwiającym tworzenie grafiki. Jest to intuicyjny i prosty w obsłudze program, skierowany do osób, które nie mają doświadczenia w grafice. W bazie Canvy znajdują się setki szablonów, czcionek i zdjęć, które można szybko i łatwo modyfikować.

Więcej…
 
AUTOCAD – kursy

miniAtut Lider Kształcenia to ogólnopolska sieć szkół dla dorosłych. Oferujemy kształcenie w policealnej szkole zawodowej, policealnej szkole medycznej, szkole podstawowej i liceum dla dorosłych. Nasze placówki znajdują się w 19 największych miastach w Polce.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2