Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Galeria zdjęć
Między sztuką a designem_2

minidssSerdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy prac Uczestników i Absolwentów Doktoranckich Studiów Środowiskowych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Wystawa, która odbędzie się w Galerii ASP Piotrkowskiej 68 (ul. Piotrkowska 68) jest trzecim tego typu przeglądem prac .

Więcej…
 
Pierwsza absolwentka Doktoranckich Studiów Środowiskowych. Dr Michalina Owczarek

miniowZ wielką przyjemnością informujemy, że Pani Michalina Owczarek jest pierwszą absolwentką Doktoranckich Studiów Środowiskowych, która obroniła rozprawę doktorską w dziedzinie sztuk plastycznych, w dyscyplinie sztuki projektowe na Wydziale Tkaniny i Ubioru.

Więcej…
 
Emptiness

miniSerdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii “Emptiness”. W ekspozycji udział biorą studenci Doktoranckich Studiów Środowiskowych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi:

Dorota Stolarska
Konrad Kultys
Paweł Maciak

Uroczyste otwarcie odbędzie się 27 lutego 2018 r. o godz. 15:15 w Galerii Pod Napięciem (Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, Politechnika Łódzka ul. Stefanowskiego 18/22 budynek a10). Kuratorem wystawy jest Piotr Gryz. Ekspozycja będzie czynna do 5 kwietnia 2018 r. Serdecznie zapraszamy!

Więcej…
 
Wspólna przestrzeń. Między sztuką a designem

miniRektor Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi prof. dr hab. Jolanta Rudzka Habisiak ma zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy prac doktorantów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi pt. „Wspólna przestrzeń. Między sztuką a designem.

Więcej…
 
Wystawa Doktorantek III roku DSŚ ASP w Łodzi

min3 lutego o godz. 18.00 w Galerii Sztuki Współczesnej we Włocławku odbył się wernisaż wystawy prac Doktorantek III Roku Doktoranckich Studiów Środowiskowych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Więcej…
 
Sukces Moniki Godlewskiej

miniMiło jest nam poinformować, że Monika Godlewska, uczestniczka III roku Doktoranckich Studiów Środowiskowych, w dniu 17 stycznia 2017 r., otrzymała Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Białegostoku dla Młodych Twórców na rok 2017

Więcej…
 
ID3

minSerdecznie zapraszamy na wernisaż pt. "ID3", który odbędzie się w dniu 28 lutego 2017 r. (wtorek) o godzinie 15.15 w Galerii Pod Napięciem (Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej, ul. Stefanowskiego 18/22 budynek a10). Na wystawie prezentowane będą projekty identyfikacji wizualnej studentów Doktoranckich Studiów Środowiskowych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi: Izabeli Jurczyk, Piotra Gryza, Krzysztofa Guzka. Ekspozycja będzie czynna do 3 kwietnia 2017 r.

Więcej…
 
"Forma Spaceru" Ludwika Żytkiewicz-Ostrowska

miniaturka5 grudnia 2016 r. o godzinie 17.30 w Ambasadzie Japonii, Wydział Informacji i Kultury, al. Ujazdowskie 51 w Warszawie odbędzie się wernisaż wystawy pt. „Forma Spaceru” autorstwa dr hab. Ludwiki Żytkiewicz - Ostrowskiej prowadzącej Pracownię Realizacyjno- Doświadczalną w Katedrze Druku na Tkaninie na Wydziale Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Więcej…
 
"Szkico - rysunki"

miniaturka7 grudnia 2016 r. o godz. 12.30 w Galerii Nasza Ściana (II p, budynek główny ASP, ul. Wojska Polskiego 121) rozpocznie się finisaż wystawy pt. "Szkico – rysunki” Eweliny Figarskiej i Zuzanny Milewskiej - studentek II roku Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Więcej…
 
„Synergia 40”

miniaturkaRektor Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi prof. dr hab. Jolanta Rudzka Habisiak oraz Dyrektor Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi Elżbieta Fuchs mają zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy prac doktorantów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi pt. „Synergia 40”.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3