Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Ogłoszenia Wydarzenia
Wydarzenia
Wyniki konkursu stypendialnego CREATEX

mini29 maja 2019 roku podczas warsztatów Papercraft, zorganizowanych w ramach międzynarodowego projektu CREATEX, ogłoszone zostały wyniki konkursu stypendialnego dla młodych projektantów poniżej 30 roku życia.

Więcej…
 
Obrona doktorska mgr H. Niemierowicz

ASP logo miniDziekan i Rada Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi uprzejmie informuje, że w dniu 19.06.2019 r. w siedzibie Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi ul. Wojska Polskiego 121 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej z dyscypliny art. sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki mgr Hanny Niemierowicz

Więcej…
 
Obrona doktorska mgr A. Woźniak

ASP logo miniDziekan i Rada Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi uprzejmie informuje, że w dniu 19.06.2019 r. w siedzibie Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi ul. Wojska Polskiego 121 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej z dyscypliny art. sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki mgr Aleksandry Woźniak

Więcej…
 
Magazyn artystyczno-naukowy POWIDOKI

min2Miło nam poinformować, że właśnie ukazał się pierwszy numer magazynu artystyczno-naukowego POWIDOKI, wydawanego przez Akademię Sztuk Pięknych im. Strzemińskiego w Łodzi.

Pismo poświęcone jest znaczącym wydarzeniom artystycznym i naukowym, zawiera krytyczne teksty o sztuce i projektowaniu oraz wywiady z wybitnymi postaciami kultury i szkolnictwa wyższego z Polski i zagranicy.

Więcej…
 
Projekt Createx | warsztaty Papercraft

miniRektor Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi prof. Jolanta Rudzka-Habisiak oraz Dziekan Wydziału Tkaniny i Ubioru dr hab. Małgorzata Dobrzyniecka-Kojder serdecznie zapraszają do uczestnictwa w warsztatach „Paper craft” zorganizowanych w ramach projektu CREATEX.
Spotkanie odbędzie się 29 maja 2019 r. (środa) w godzinach 9.30–14.00 w Pracowni Obiektu do Wnętrz, Dywanu i Gobelinu (ul. Wojska Polskiego 121, budynek główny ASP w Łodzi, sala 228. Warsztaty poprowadzi dr Joanna Rusin.

Więcej…
 
Nowoczesna technologia - spotkanie z markę GROHE

miniFirma GROHE zaprasza na wyjątkowy wykład poświęcony kwestiom wzornictwa, technologii i ekologii w branży rozwiązań sanitarnych. Spotkanie pod hasłem Nowoczesna technologia w łazience i kuchni odbędzie się 29 maja w kinie 3D (II p. , budynek Centrum Nauki i Sztuki), w godzinach 10:00 – 12:00.

Więcej…
 
Obrona doktorska mgr K. Lewoc

ASP logo miniDziekan Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zawiadamia, że dnia 05 czerwca 2019 r. o godzinie 13.00 na posiedzeniu Rady Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz ASP w Łodzi, przy ulicy Wojska Polskiego 121, CNiS - sala komputerowa, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie sztuki, w dyscyplinie sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki mgr Katarzyny Lewoc.

Więcej…
 
PATA 2019

miniJuż po raz siódmy Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi we współpracy z KAUS Urbino ma przyjemność zaprosić artystów i miłośników sztuki do udziału w Letnich Międzynarodowych Kursach Grafiki i Tkaniny Artystycznej PATA. Sześć poprzednich edycji przyciągnęło do Łodzi artystów z ponad 30 krajów, takich jak Włochy, USA, Kanada, Chiny czy RPA i cieszyły się dużym uznaniem uczestników.

Więcej…
 
ARTEnalia 2019

miniJuż w najbliższy piątek samorządy studenckie łódzkich uczelni artystycznych zapraszają na trzecią edycję "ARTEnaliów". Jest to wyjątkowe wydarzenie międzyuczelniane z koncertami oraz wydarzeniami towarzyszącymi. Na terenie imprezy dostępne również będą foodtrucki. Tegoroczna edycja odbędzie się 24 maja na terenie ASP Łódź (ul. Wojska Polskiego 121). Impreza organizowana jest przez samorządy studenckie Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Szkoły Filmowej w Łodzi oraz Akademii Muzycznej w Łodzi.

Więcej…
 
Sukces Ireny Zieniewicz

mini1Irena Zieniewicz studentka Wydziału Rzeźby i Działań Interaktywnych otrzymała Nagrodę Publiczności w Konkursie Artystyczna Podróż Hestii za pracę "Mowa Nienawiści" zrealizowaną jako licencjacką pracę dyplomową w pracowni Działań Interaktywnych i Site-Specific dr. hab. Tomasza Matuszaka. Spośród wszystkich 30 finalistów to właśnie na pracę Ireny Zieniewicz oddano najwięcej głosów. Gratulujemy!!!

Więcej…
 
Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny

miniJuż w najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku akademickim warsztaty Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. Będzie to wyjątkowa okazja do stworzenia własnego, niepowtarzalnego kartobota lub do samodzielnego zaprojektowania wnętrza inspirowanego twórczością łódzkich artystów.

Więcej…
 
Wyniki Hommage à Łódź

miniPodczas tegorocznej Nocy Muzeów, w sobotę 18 maja 2019 roku godz. 18.30 poznaliśmy laureatów konkursu Hommage à Łódź. Rektor Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, prof. dr hab. Jolanta Rudzka Habisiak zainaugurowała wystawę i ogłosiła wyniki konkursu.

Więcej…
 
Projekcja filmu dla dzieci

mini1Najmłodszych bywalców Nocy Muzeów zapraszamy na projekcję filmu “Wyspa małego człowieka”, która odbędzie się w sali Kina 3D (II p, budynek CNiS, ul. Wojska Polskiego 121) o godz. 21:00. Film wyreżyserowany przez Andrzeja Papuzińskiego powstał w Wytwórni Filmów Oświatowych w Łodzi i poświęcony jest polskiej grafice książkowej dla dzieci. Projekcja będzie trwała ok. 25 min.

Więcej…
 
Sztuka popularna a sztuka wysoka – wykład

mini1Serdecznie zapraszamy na wykład pt. „Sztuka popularna a sztuka wysoka”, który wygłosi prof. Piotr Ciesielski. Wykład odbędzie się w trakcie Nocy Muzeów (18/19 maja 2019 r.) w Kinie 3D (II p, budynek CNiS, ul. Wojska polskiego 121). Wstęp jest bezpłatny!

Więcej…
 
Zadrukuj swoją koszulkę – Noc Muzeów 2019 r.

mini1Na artystyczny pokaz sitodruku zapraszają Państwa dr Damian Idzikowski oraz dr Jakub HAKOBO Stępień. Weźcie swoje koszulki (najlepiej jasne) lub torby bawełniane, a nasi pedagodzy naniosą na nie autorskie nadruki!! Pracownia 114 (I piętro, budynek główny ASP, ul. Wojska polskiego 121) będzie dla Państwa otwarta od 18:00 do 23:00

Więcej…
 
Pokaz bielizny – Noc Muzeów 2019

mini1Serdecznie zapraszamy na pokaz kolekcji bielizny autorstwa dr Doroty Salskiej, który odbędzie się w ramach Nocy Muzeów (18/19 maja 2019 r.) w auli Centrum Promocji Mody (ul. Wojska polskiego 121). Wstęp na pokaz jest bezpłatny!

Więcej…
 
Targi sztuki studenckiej. Edycja wiosenna 2019

miniPiąta, wiosenna edycja Targów sztuki studenckiej odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r. w Noc Muzeów 2019, w godz. 19.00-23.00 w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 121). Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem oryginalnych prac studenckich.

Więcej…
 
Noc muzeów 2019 – harmongram

mini1Jak każdego roku serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia Akademii w trakcie Nocy Muzeów (18 maja 2019 r.). Tym razem również czeka wiele atrakcji:

Więcej…
 
Arteterapia - warsztaty

mini1Zapraszamy na wykład i warsztat, który poprowadzi dr Anastasiya Tonkova z Uniwersytetu Świętych Cyryla i Metodego w Wielkim Tyrnowie w Bułgarii. Spotkanie odbędzie się 23 maja o godz. 15.00 na w budynku Wydziału Sztuk Wizualnych, (ul. Franciszkańska 76/78) w sali 114.

Więcej…
 
Dialogi z przeszłością

miniSerdecznie zapraszamy na spotkanie z meksykańskim artystą Demiánem Floresem, który 20 maja 2019 r. (poniedziałek) o godz. 13.00 przedstawi swoją twórczość osadzoną w kontekście historii i kultury Meksyku, zaprezentuje projekty i odsłoni kulisy warsztatów, jakie prowadzi przy okazji swoich wystaw. Wykład odbędzie się w Kinie 3D (Centrum Nauki i Sztuki ASP w Łodzi, ul. Wojska Polskiego 121, II piętro).

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 52