Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Ogłoszenia Wydarzenia
Wydarzenia
Kolejny sukces Magdaleny Kieruzel

miniatura„Koronki z przeszłości" – bransolety autorstwa Magdaleny Kieruzel – zostały wyróżnione przez jury konkursu Klejnot Polskiej Biżuterii 2011.

W internetowym konkursie Klejnot Polskiej Biżuterii, organizowanym przez Wydawnictwo Polska Biżuteria, uhonorowane zostały równorzędnie trzy prace. Były to bransolety „Koronki z przeszłości" Magdaleny Kieruzel, naszyjnik „Marry me" Agnieszki Niewiadomskiej oraz wisiorek „Jantarowy Kłos" Joanny Stencel.

Więcej…
 
ASP Łódź na platformie WGSN

miniaturaPrzypominamy, że nasza uczelnia jako jedyna w Polsce posiada licencję na dostęp do największej platformy trendowej - Worth Global Style Network.

WGSN, z siedzibą w Londynie, to najbardziej liczący się portal tego typu na świecie. Portal zatrudnia ok. 250 osób z branży projektowej i edukacyjnej, tzw. trendsetterów i trendwatcherów, zaś swoim zasięgiem obejmuje wszystkie kontynenty. Wśród jego klientów znajdują się liczące się na świecie firmy, nie tylko z branży modowej i odzieżowej - jak Armani, Prada i grupa Index (właściciel marek Zara, Bershka, Massimmo Dutti) - ale także Nokia, Swatch, Walt Disney oraz inne firmy produkujące kreatywne przedmioty.

Więcej…
 
Nagroda dla Izabeli Rogaczewskiej

miniaturaAbsolwentka Wydziału Sztuk Wizualnych ASP Łódź, Izabela Rogaczewska, wygrała Ogólnopolski Konkurs na Najlepszy Dyplom z lat 2009 i 2010 zrealizowany na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Konkurs jest elementem inicjatywy „Projekt – Edukacja Artystyczna", realizowanej przez Wydział Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu i Centrum Kultury „Zamek" w Poznaniu. Założeniem projektu jest promocja młodych, poszukujących artystów, którzy w swej działalności łączą aspekt artystyczny z refleksją teoretyczną czy pracą pedagogiczną.

Więcej…
 
Nagroda dla Magdaleny Kieruzel
miniaturaNiedawna absolwentka ASP Łódź, Magdalena Kieruzel, wygrała konkurs na najciekawszą pracę wystawy „Designed in Poland", zakończonej w Lipsku (Niemcy) 7 grudnia 2010 r. Sukces ten jest tym bardziej wartościowy, że celem wystawy było zaprezentowanie najciekawszych dokonań w zakresie współczesnego wzornictwa w Polsce.
Więcej…
 
Finał konkursu Moda Folk 2010
miniatura3 grudnia 2010 r. odbył się finał konkursu Moda Folk 2010, organizowanego przez ASP Łódź. Dziewięciu projektantów, zakwalifikowanych wcześniej do ścisłego finału, zaprezentowało na pokazie następujące kolekcje:
Więcej…
 
Nagroda Marszałka dla absolwentki ASP
minatura18 listopada w Pałacu Herbsta odbyła się uroczystość wręczenia nagród IX edycji Konkursu Marszałka Województwa Łódzkiego na najlepsze rozprawy habilitacyjne i doktorskie oraz prace magisterskie i dyplomowe związane z Województwem Łódzkim.
Więcej…
 
Nagrody dla pedagogów ASP Łódź w Chinach

miniaturaNa 6. Międzynarodowym Biennale Tkaniny „From Lausanne to Beijing" w Zhengzhou (Chiny) przedstawiciele Polski zdobyli trzy brązowe medale. Aż dwa spośród nich otrzymali pedagodzy Wydziału Tkaniny i Ubioru ASP Łódź: prof. Włodzimierz Cygan, prowadzący Pracownię Tkaniny Drukowanej, oraz dr Magdalena Soboń z Pracowni Papieru.

Więcej…
 
Strzemiński - Projekt 2010

miniatura26 października 2010 r. w Galerii Kobro ASP Łódź odbyło się uroczyste wręczenie nagród XXI edycji Konkursu im. Władysława Strzemińskiego – „Projekt 2010".
Konkurs ten jest największym przedsięwzięciem Akademii służącym promocji prac studenckich powstających we wszystkich pracowniach projektowych Wydziału Tkaniny i Ubioru, Wydziału Grafiki i Malarstwa, Wydziału Sztuk Wizualnych oraz Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz.

Więcej…
 
Sukces Andrzeja Fydrycha
miniaturaAndrzej Fydrych, asystent w Pracowni Sitodruku i Klasycznych Technik Łączonych, prowadzonej przez prof. Sławomira Ćwieka, zajął drugie miejsce w prestiżowym, Międzynarodowym Biennale Grafiki CAIXANOVA w Hiszpanii. Nagrodzony został za prace pt. "Kształt pewnego dźwięku I ".
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 następna > ostatnia >>

Strona 52 z 52