Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Ogłoszenia Wydarzenia
Wydarzenia
Wybory uzupełniające do senatu - studenci TiU

mini

Więcej…
 
The Ring

minichengdu21 grudnia 2018 r. odbędzie się uroczyste odsłonięcie rzeźby autorstwa Jarosława Borka (Wydział Rzeźby i Działań interaktywnych). Rzeźba zatytułowana “The Ring” stanie w Chengdu w Chinach. Symbolizuje ona równowagę, współistnienie dwóch miejsc, a konkretnie współpracę dwóch siostrzanych miast: Łodzi i Chengdu.

Więcej…
 
Wyniki konkursu BLUE DROP

mini30 listopada 2018 r. odbyła się Gala Finałowa ECO MAKE. Uświetnił ją odczyt manifestu ekologicznego, w wykonaniu Kamila Maćkowiaka. Podczas uroczystości został ogłoszony wynik konkursu BLUE DROP. Jednogłośnie, zwycięzcą, a tym samym zdobywcą 30 000 zł, został Mateusz Mioduszewski, autor pracy ASHKA. Serdecznie gratulujemy!

Więcej…
 
Wyniki Komisji Prime Stage 2018

ASP logo miniKomisja uczelniana konkursu najlepszych dyplomów licencjackich Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi – Prime Stage 2018 w składzie:

Więcej…
 
Odnawialna przestrzeń projektowania 2.0

miniW dniach 29-30 listopada 2018 roku w Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, w ramach wydarzenia ECO MAKE 2018, odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa pt. “Odnawialna przestrzeń projektowania 2.0”.

Więcej…
 
Gala ECO MAKE 2018

minieko

 
J.M. Rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

prof. dr hab. Jolanta Rudzka Habisiak serdecznie zaprasza na

Galę ECO MAKE 2018,

która rozpocznie się w piątek 30 listopada 2018 r. o godz. 19.00 w Auli Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 121).


W programie:

Rozstrzygnięcie międzynarodowego konkursu BLUE DROP

Wręczenie statuetki Amicus Academiae

Monodram pt. Responsible Men

Koncert – Bovska

Więcej…
 
Targi sztuki studenckiej. Edycja świąteczna 2018

miniW sobotę 8 grudnia 2018 r. już po raz piąty Galeria Hol w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zapełni się kolorowymi stoiskami przygotowanymi z okazji Targów sztuki studenckiej.

Więcej…
 
Imieniny Erazma

miniW najbliższą środę, 28 listopada, Biuro Współpracy z Zagranicą ASP w Łodzi zaprasza wszystkich fanów programu Erasmus+ do wspólnego świętowania Imienin Erazma.

Więcej…
 
Sukces absolwentów ASP

miniprom16 listopada 2018 r. odbył się wernisaż i wręczenie nagród 28. Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych w Legnicy "PROMOCJE 2018". Z przyjemnością informujemy, że w wystawie brali udział absolwenci Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi: Dominik Janyszek, Justyna Maksajda i Tomasz Zajawiony. Dwojgu z nich przyznano nagrody:

Więcej…
 
Sukces absolwenta Tomasza Zjawionego

miniaturkaSerdecznie gratulujemy absolwentowi Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Tomaszowi Zjawionemu wyróżnienia Kwartalnika ARTLUK oraz Nagrody Pisma Artystycznego FORMAT w 28. Ogólnopolskim Przeglądzie Malarstwa Młodych PROMOCJE 2018 w Legnicy za cykl pejzaży miejskich.

Więcej…
 
ECO MAKE 2018

minieco0Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w wydarzeniu ECO MAKE 2018, które w dniach 29 listopada – 1 grudnia 2018 r. odbędzie się w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Więcej…
 
Kobro/Stryjeńska. W imię sztuki

miniSerdecznie zapraszamy 21 listopada 2018 r. (środa) na wydarzenie “Kobro/Stryjeńska. W imię sztuki”, które odbędzie się w Galerii Kobro Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi (I piętro, budynek główny ASP, ul. Wojska Polskiego 121).

Więcej…
 
Seminarium w ramach projektu „CREATEX”

miniRektor Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi prof. Jolanta Rudzka-Habisiak oraz Dziekan Wydziału Tkaniny i Ubioru dr hab. Małgorzata Dobrzyniecka-Kojder serdecznie zapraszają do uczestnictwa w seminarium „Muzealne archiwa tekstylne skarbnicą inspiracji dla artystów i projektantów” zorganizowanego w ramach projektu CREATEX.

Spotkanie odbędzie się 26 listopada 2018 r. (poniedziałek) w godzinach 9.30–14.00 w Auli budynku Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi przy ul. Wojska Polskiego 121.

Więcej…
 
Grand Prix dla Marty Krześlak

miniSerdecznie gratulujemy Marcie Krześlak zdobycia Grand Prix na 5. Festiwalu Sztuki Młode Wilki 18 w Szczecinie za instalację „Ruiny moich marzeń”. Praca ta jest realizacją dyplomową, która powstała w Pracowni Multimediów Wydziału Sztuk Wizualnych łódzkiej ASP. Promotorem pracy był dr Łukasz Ogórek. Marta Krześlak jest tegoroczną dyplomantką Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Więcej…
 
Warsztaty DUA

miniJuż w najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. Będzie to wyjątkowa okazja dla dzieci aby samodzielnie wykonać kolaże lub rzeźby kinetyczne.

Więcej…
 
Targi sztuki studenckiej – zgłoszenia

ASP logo miniDrodzy Studenci!!

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi ogłasza świąteczną edycję Studenckich targów sztuki. Impreza odbędzie się 8 grudnia 2018 r. (sobota) w godz. 12.00-17.00.

Więcej…
 
Obrona doktorska mgr A. Ogińskiej

ASP logo miniDziekan Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi zawiadamia, że w dniu 27 listopada 2018 r. o godz. 13.00 na posiedzeniu Rady Wydziału Tkaniny i Ubioru ASP w Łodzi przy ul. Wojska Polskiego 121, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie sztuk plastycznych, w dyscyplinie artystycznej: sztuki projektowe mgr Anny Ogińskiej

Więcej…
 
Wybory uzupełniające - MiR - Studenci

mini

Więcej…
 
BEZPŁATNE warsztaty dla studentów

miniceramikaAkademickie Centrum Designu przy Akademii sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zaprasza studentów i pracowników Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz na bezpłatne warsztaty w Fabryce Porcelany Ćmielów i Hucie Szkła Julia w dniach 6 i 7 grudnia 2018 r.

Więcej…
 
Wyniki Hommage á la liberté

minilib9 listopada 2018 r. w Galerii Hol w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbył się finisaż wystawy oraz uroczyste wręczenie nagród w Konkursie Hommage á la liberté. Konkurs zorganizowany został dla uhonorowanie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości poprzez zaprezentowanie szerszej publiczności prac studenckich odpowiadających na pytanie „Czym jest wolność?”.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 52