Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Ogłoszenia Wydarzenia
Wydarzenia
Wybory uzupełniające studentów do Rady Wydziału MiR

mini

Więcej…
 
Rethinking memory culture

MINIW dniach 1-9 października 2018 r. w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana odbyły się międzynarodowe warsztaty "Rethinking memory culture". Grupa studentów i wykładowców z Polski, Niemiec, Norwegii i Brazylii pracowała razem nad pamięcią o Litzmannstadt Getto. Młodzi historycy, dziennikarze i artyści uczestniczyli w spacerach po dawnym Litzmannstadt Getto, wykładach, spotkaniu ze Świadkiem Joanną Berenz-Tomczyńską, wycieczce po osiedlu zaprojektowanym przez Bohdana Lacherta na Muranowie oraz wizycie w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.

Więcej…
 
XXIII Gala Dyplomowa – wyniki

miniŚwięto studenckiej mody w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi przypadło w tym roku 17 października. Tego dnia na wybiegu w Centrum Promocji Mody mogliśmy oglądać pokaz najlepszych tegorocznych kolekcji dyplomowych Katedry Ubioru.

Gala Dyplomowa odbywa się nieprzerwanie od 1995 roku i w ciągu tych lat zaprezentowała już setki kolekcji dyplomantów Wydziału Tkaniny i Ubioru łódzkiej ASP. Wielu z nich dziś jest uznanymi projektantami.

Więcej…
 
Relacja z sympozjum w Urbino

miniStowarzyszenie Pola Designu i Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi na zaproszenie Międzynarodowego Centrum Sztuki KAUS w Urbino zorganizowali wystawę prac studentów i pedagogów ASP pt. „Metal is Cool” w Oratorio San Giovanni w Urbino jako element 11. Międzynarodowego Sympozjum Graficznego Pracowni Technik Wklęsłodrukowych.

Więcej…
 
Obrona rozprawy doktorskiej mgr M. Duraj

ASP logo miniDziekan Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im . Wł. St rzemińsk i ego w Łodzi zawiadamia, że w dniu 30 października 2018 r. o godz. 10.30 na posiedzeniu Rady Wydziału Tkaniny i Ubioru ASP w Łodzi przy ul. Wojska Polskiego 121, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie sztuk plastycznych, w dyscyplinie artystycznej : sztuki projektowe mgr Magdaleny Duraj

Więcej…
 
Informacji o wyborach uzupełniających GiM

miniWybory2018

Więcej…
 
Inauguracja DUA

mini duaJuż w najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy na uroczystą inaugurację Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. Rozpoczęcie kolejnej edycji wspólnego projektu Akademii oraz Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zostanie uświetnione koncertem pt. "Śpiewająca lokomotywa", który odbędzie się w Filharmonii Łódzkiej 13 października 2018 r. (sobota) o godz. 17:00 Serdecznie zapraszamy!

Więcej…
 
Wybory uzupełniające WSW

mini2

Więcej…
 
Obwieszczenie wyborcze

miniWybory2018Wyniki Wyborów uzupełniających do Rady Wydziału spośród pracowników niebędących nauczycielami akademickimi, zatrudnionych na Wydziale Grafiki i Malarstwa.

Więcej…
 
Ławeczka Władysława Strzemińskiego

miniW ubiegły piątek, 5 października 2018r. w Koluszkach odbyło się uroczyste odsłonięcie Ławeczki Strzemińskiego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Władysława Strzemińskiego w Koluszkach.

Więcej…
 
Sukces studentów Pracowni Kostiumu

miniMiło nam poinformować, iż wszyscy dyplomanci z Pracowni Kostiumu Scenicznego zostali nominowani do wystawy konkursowej o Nagrodę Scenograficzną im. Jerzego Moskala 2018.

Więcej…
 
Sukces Darii Wolańskiej

minidwSerdecznie gratulujemy Pani Darii Wolańskiej, studentce Wydziału Sztuk Sztuk Wizualnych, której film powstały w Pracowni Animacji Lalkowej dostał pierwszą nagrodę w kategorii FORMA na festiwalu filmów jednominutowych w Gdańsku.

Więcej…
 
Wolontariat Łódź Young Fashion 2018

mini wolontariatInteresuje cię moda? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie? Zostań wolontariuszem Łódź Young Fashion 2018! Z nami zobaczysz, jak krok po kroku powstaje duże wydarzenie modowe i staniesz się jego częścią!

Więcej…
 
Legitymacja studencka z funkcją karty płatniczej

miniBank Pekao S.A. wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi przygotował dla studentów uczelni Elektroniczną Legitymację Studencką. Elektroniczna Legitymacja Studencka, oprócz funkcji karty bibliotecznej i MIGAWKI (elektronicznego biletu okresowego MPK-Łódź Sp. z o.o.), może pełnić też funkcję karty debetowej MasterCard ELS do Eurokonta Intro.

Więcej…
 
Wybory uzupełniające do Rady Wydziału GiM

miniWybory2018Wydział Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi

Wybory uzupełniające do Rady Wydziału spośród pracowników niebędących nauczycielami akademickimi, zatrudnionych na Wydziale Grafiki i Malarstwa
wtorek 9. października 2018 godz. 11.00 sala 270, drugi termnin godz. 11.15

Więcej…
 
Sukces Jarosława Borka

mini1Serdecznie gratulujemy Panu Jarosławowi Borkowi, którego rzeźba stanie w Chengdu w Chinach i będzie reprezentowała Łódź – jedno z miast partnerskich Chengdu. Rzeźba zostanie odsłonięta podczas 2018 Chengdu International Sister Cities Sculptures Creation and Exhibition.

Więcej…
 
Karta rabatowa “Młodzi w Łodzi”

mlodzi w lodziKażdy student łódzkiej uczelni, bez względu na to, czy studiuje stacjonarnie czy zaocznie, może zamówić całkowicie bezpłatną kartę rabatową “Młodzi w Łodzi”, która wraz z ważną legitymacją studencką uprawnia do nawet 50% zniżek u ponad 120 Partnerów.

Więcej…
 
Język włoski dla studentów ASP

miniStudenci Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi mają możliwość nauki języka włoskiego za częściową odpłatnością uczelni. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego tłumacza i nauczyciela, pana Tomasza Stańczyka.

Więcej…
 
Obrona pracy doktorskiej mgr Daniela Cybuli

 

ASP logo miniDziekan i Rada Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi uprzejmie informuje, że w dniu 10.10.2018 r. w siedzibie Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi ul . Wojska Polskiego 121 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej z dyscypliny art. sztuki piękne mgr Daniela Cybuli

Więcej…
 
Sukces Łukasza Chmielewskiego

miniSerdecznie gratulujemy Panu Łukaszowi Chmielewskiemu, kierownikowi Pracowni Projektowania Krojów Pism i Kaligrafii, na Wydziale Grafiki i Malarstwa, który zdobył III Nagrodę na 10. Międzynarodowym Biennale Miniatury.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 52