Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Ogłoszenia Wydarzenia
Wydarzenia
Chiado, Carmo i Jądro ciemności

mini1Serdecznie zapraszamy na międzynarodową konferencję pt. Chiado, Carmo, and the Heart of Darkness. Arts in the Public Sphere, (“Chiado, Carmo i Jądro ciemności. Sztuka w sferze publicznej”), która odbędzie się 16 maja 2019 r. o godz. 12.00 w Auli Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 121, Centrum Promocji Mody, II piętro). Konferencja towarzyszy wystawie o takim samym tytule.

Więcej…
 
Strefa ciszy

miniCentrum Dialogu im. Marka Edelmana wraz z Akademią Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi oraz Kołem Przewodników im. Rajmunda Rembielińskiego O/Łódź PTTK zaprasza na akcję społeczno-edukacyjną na terenie byłego Litzmannstadt Getto „Strefa ciszy”, połączoną z lekcją historii dla uczniów.

Więcej…
 
Sukces Izabeli Jurczyk

miniMiło nam poinformować, że Izabela Jurczyk – doktorantka III roku Doktoranckich Studiów Środowiskowch Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi – otrzymała brązową nagrodę w Międzynarodowym Konkursie dla Projektantów A'Design Award 2019 w Mediolanie. Nagrodę przyznano za projekt terminarza stworzonego specjalnie na potrzeby wydarzenia Łódź Young Fashion 2018.

Więcej…
 
Bezpłatne warsztaty

ASP logo miniSerdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatne warsztaty organizowane przez Akademie Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi oraz Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Łodzi. Zajęcia odbędą się 11 maja 2019 r. (sobota) w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Możecie Państwo wybrać spośród poniższych propozycji:

Więcej…
 
Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny

miniJuż w najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. Będzie to wyjątkowa okazja do stworzenia własnego, wyjątkowego kartobota lub do samodzielnego zaprojektowania oraz wykonania maskotki.

Więcej…
 
Warsztaty AGE EXPLORER®

Baner 170 100Zapraszamy na warsztaty z firmą AGE EXPLORER, które odbędą się 8 maja 2019 r. o godz. 11:00 w sali 301, (III piętro, główny budynek Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi).

Więcej…
 
Sukces Olgi Żukowskiej

miniSerdecznie gratulujemy Oldze Żukowskiej, absolwentce Pracowni Technik Łączonych prowadzonej przez prof. Sławomira Ćwieka, zdobycia nagrody głównej na VII Międzynarodowym Biennale Grafiki w Guanlan w Chinach (7th Guanlan International Print Biennial China 2019). Uznanie jury zdobyła praca dyplomowa zatytułowana "Wyjście”.

Więcej…
 
Zgłaszanie kandydatów na członków Rady Uczeni

ASP logo miniKomisja ds. przeprowadzania wyborów członków pierwszej rady uczelni informuje, że został przedłużony termin zgłaszania przez Senatorów ASP w Łodzi kandydatów na członków pierwszej rady uczelni do dnia 7 maja 2019 r. Wszelkie wymagane dokumenty należy złożyć w pokoju 147 lub 146 (Dział Kadr) od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00.

Więcej…
 
Wyniki konkursu Sisley Paris

mini1W środę 24 kwietnia br. w Galerii HOL Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi otwarto wystawę pokonkursową, stanowiącą zwieńczenie projektu współpracy ASP z firmą Sisley Paris – światowego lidera w branży kosmetyków luksusowych.

Więcej…
 
Wyniki wyborów na Wydziale MiR

miniW wyborach uzupełniających przeprowadzonych w dniu 10.04.2019 roku przedstawicielką studentów studiów stacjonarnych do Rady Wydziału została Pani ESTERA KOSIORKIEWICZ

Więcej…
 
Targi sztuki studenckiej – zgłoszenia

ASP logo miniDrodzy Studenci!!

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi ogłasza wiosenną edycję “Targów sztuki studenckiej”. Impreza odbędzie się 18 maja 2019 r. (sobota) w godz. 19.00-23.00 w czasie Nocy Muzeów w Łodzi.

Więcej…
 
Jan Doms - Mushtopia

MiniaturaSerdecznie zapraszamy na wykład i spotkanie z holenderskim artystą, Janem Domsem, który odbędzie się 24 kwietnia 2019 r (środa) godz. 10:30 w Kinie 3D w Centrum Promocji Mody.

Więcej…
 
Wyniki wyborów na Wydziale TIU

miniW dn. 16 kwietnia 2019 r. odbyły się wybory uzupełniające do Rady Wydziału Tkaniny i Ubioru z grupy studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia.

Więcej…
 
Sukces studentek łódzkiej ASP

mini1Festiwal Mikstury Kultury to cykl ogólnopolskich wydarzeń kulturalnych – wystaw, koncertów oraz spektakli teatralnych, organizowany jest przez Forum Studentów Uczelni Artystycznych oraz Samorząd Studencki AMFN. Współpraca samorządów wyższych uczelni artystycznych daje możliwość spotkania młodych twórców i twórczyń wszystkich dziedzin sztuki i kultury, wzajemnego przyjrzenia się sobie, podjęcia dialogu, a często zawiązania kolektywów artystycznych.

Więcej…
 
Wesołego Alleluja!

mini1

Wszystkim studentom, pracownikom i przyjaciołom Akademii

składam serdeczne życzenia.

Wszystkiego co najlepsze na Święta Wielkiejnocy,

wiosennego nastroju, ciepła i radosnej atmosfery wśród najbliższych

oraz smacznego jajka i mokrego Lanego Poniedziałku.

Wesołego Alleluja!

J. M. Rektor

prof. dr hab. Jolanta Rudzka Habisiak

Więcej…
 
Międzynarodowy Plener Form z Wikliny i Land Artu

mini113. Międzynarodowy Plener Form z Wikliny i Land Artu. TOŻSAMOŚĆ – konkurs Ogród Poleskiego Ośrodka Sztuki – wraz z Ogrodem Botanicznym w Łodzi będą gościły artystów, którzy wpiszą swoje dzieła w przestrzeń natury.

Więcej…
 
Obrona doktorska mgr K. Lewoc

ASP logo miniDziekan Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zawiadamia, że dnia 24 kwietnia 2019 r. o godzinie 13.00 na posiedzeniu Rady Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz ASP w Łodzi, przy ulicy Wojska Polskiego 121, CNiS - sala komputerowa, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie sztuk plastycznych, w dyscyplinie sztuki projektowe mgr Katarzyny Lewoc.

Więcej…
 
Obrona doktorska mgr Z. Krasuskiej

ASP logo mini Dziekan Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zawiadamia, że dnia 24 kwietnia 2019 r. o godzinie 11.30 na posiedzeniu Rady Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz ASP w Łodzi, przy ulicy Wojska Polskiego 121, CNiS - sala komputerowa, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie sztuk plastycznych, w dyscyplinie sztuki projektowe mgr Zuzanny Krasuskiej.

Więcej…
 
Obrona doktorska mgr B. Nikolajczyk-Miniak

ASP logo miniDziekan Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zawiadamia, że dnia 24 kwietnia 2019 r. o godzinie 10.00 na posiedzeniu Rady Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz ASP w Łodzi, przy ulicy Wojska Polskiego 121, CNiS - sala komputerowa, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie sztuk plastycznych, w dyscyplinie sztuki projektowe mgr Beaty Nikolajczyk-Miniak.

Więcej…
 
Mieszkanie dla studenta/absolwenta ASP

logo lodz kreuje minod 10 kwietnia 2019 roku do 6 maja 2019 roku Zarząd Lokali Miejskich przyjmować będzie wnioski o oddanie w najem lub zamianę lokali mieszkalnych z przeznaczeniem do wynajmowania na czas trwania stosunku pracy, usytuowanych w budynkach wyremontowanych w ramach programu „Miasto Kamienic”.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 52