Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Ogłoszenia Wydarzenia
Wydarzenia
Bez tytułu

mini12 marca 2019 r. w LOKALU (ul. Sienkiewicza 61a, Łódź), o godz. 20:00 odbędzie się wernisaż wystawy zbiorowej BEZ TYTUŁU.

Więcej…
 
Fotel R. Modzelewskiego na znaczkach pocztowych

miniMiło nam poinformować, że w grudniu 2018 roku Poczta Polska zaprezentowała emisję znaczków pocztowych autorstwa Marzanny Dąbrowskiej pt. „Polskie wzornictwo przemysłowe”. Na znaczkach przedstawiono między innymi fotografię fotela RM 58 autorstwa Profesora Romana Modzelewskiego – nestora polskiego designu, jednego z założycieli Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Więcej…
 
Gala DEBIUTY - wyniki

mini1To był pierwszy taki pokaz w historii Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi! 31 stycznia 2019 r. dyplomanci pierwszego stopnia Katedry Ubioru zaprezentowali swoje kolekcje na wybiegu Centrum Promocji Mody.

Więcej…
 
Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny

miniJuż w najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. Będzie to wyjątkowa okazja do wykonania samodzielnie telefonu!!, a także zapoznania się z techniką druku transferowego na tkaninie.

Więcej…
 
Zmarł prof. Jerzy Ginalski

kir
Ze smutkiem zawiadamiamy, że zmarł prof. dr hab. Jerzy Ginalski. W latach 1995-2003 Pracował w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Był założycielem i kierownikiem Pracowni Rozwoju Nowego Produktu Wydziału Form Przemysłowych, a także Katedry Wzornictwa Wydziału Form Przemysłowych.

Więcej…
 
Sukces Michała Popka

mini1Serdecznie gratulujemy Michałowi Popkowi, studentowi drugiego roku Wydziału Rzeźby i Działań Interaktywnych, którego projekt wygrał w zmaganiach o najlepszy wzór statuetki „Jonaszka”. Wyróżnienia otrzymali:

Więcej…
 
Warsztaty Muzeum Sztuki 2019

mini1Rusza kolejna edycja warsztatów organizowanych wspólnie z Muzeum Sztuki w Łodzi. Do udziału zapraszamy wszystkich studentów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Zapisy odbędą się podczas pierwszego spotkania, które rozpocznie się 27 lutego 2019 r. o godz. 12.00 w Pracowni Multimediów (budynek główny Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, ul. Wojska Polskiego 121, parter, s. 13). Pierwsze zajęcia poprowadzą Katarzyna Słoboda oraz Iza Szostak.

Więcej…
 
Sukces Izabeli Stronias

mini1Serdecznie gratulujemy dr Izabeli Stronias, kierownikowi Pracowni Kostiumu Scenicznego (Wydział Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi), która dostała nominację do Orłów 2019 w kategorii: najlepszy kostium (film „ Kamerdyner”).

Więcej…
 
V Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów

mini3V Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów we Wrocławiu (Centrum Sztuki WRO) skierowany do absolwentów, którzy obronili dyplom licencjacki lub magisterski w 2018 roku na kierunkach/specjalnościach: intermedia, sztuka mediów oraz multimedia.

Więcej…
 
Wyniki Prime Time 2018

miniW czwartek 31 stycznia 2019 r. w auli Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbył się wernisaż wystawy PRIME TIME 2018 połączony z uroczystym wręczeniem nagród laureatom konkursu.

Więcej…
 
PRIME STAGE 2018 – wyniki

miniW czwartek 31 stycznia 2019 r. w auli Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi podczas uroczystej gali odbył się finał konkursu na najlepsze dyplomy licencjackie – PRIME STAGE 2018.

Więcej…
 
Zadania Horyzontalne 2019 – Wyniki I tury

ASP logo mini

Więcej…
 
Projekty Badawcze 2019 – Wyniki

ASP logo mini

Więcej…
 
Erasmus+ - nabór na studia 2019/20

logo erasmus minBiuro Współpracy z Zagranicą ASP w Łodzi ogłasza nabór na studia w ramach Programu Erasmus+ na wyjazdy w semestrze zimowym lub letnim w roku akademickim 2019/2020.

Więcej…
 
Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny

miniJuż w najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. Będzie to wyjątkowa okazja do eksplorowania nowych obszarów edukacji artystycznej dla dzieci.

Więcej…
 
Gala “Debiuty"

debiuty mini

Rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
prof. Jolanta Rudzka Habisiak
ma zaszczyt zaprosić na
Galę „Debiuty” – pokaz najlepszych dyplomów licencjackich
Katedry Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi
Uroczystość odbędzie się 31 stycznia 2019 roku (czwartek) o godz. 18.00
w auli Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi
(ul. Wojska Polskiego 121).

Więcej…
 
Obrona doktorska mgr Anny Lehmann

ASP logo miniDziekan i Rada Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi uprzejmie informuje, że w dniu 20.02.2019 r. w siedzibie Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi ul. Wojska Polskiego 121 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej z dyscypliny art. sztuki piękne mgr Anny Lehmann

Więcej…
 
Obrona doktorska mgr M. Klamry

ASP logo miniDziekan i Rada Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi uprzejmie informuje, że w dniu 20.02.2019 r. w siedzibie Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi ul. Wojska Polskiego 121 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej z dyscypliny art. sztuki piękne mgr Małgorzaty Klamry

Więcej…
 
YTAT 2019

ytat miniTRIENNALE TKANINY MŁODYCH / YOUNG TEXTILE ART TRIENNIAL to międzynarodowa wystawa i konkursu dla studentów Uczelni Artystycznych z całego świata w zakresie szeroko pojętej sztuki włókna. Pomysłodawcą triennale jest dr hab. Lidia Choczaj prof. ASP w Łodzi i kierownik Katedry Tkaniny.

Więcej…
 
Poznaj RODO. Poznaj swoje prawa

miniSerdecznie zapraszamy na wykład "Poznaj RODO. Poznaj swoje prawa", które odbędzie się 28 stycznia 2019 (poniedziałek) w sali Kina 3D Centrum Nauki i Sztuki ASP w Łodzi (II piętro) w godz. 11.00 – 13.00.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 52