Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Ogłoszenia Konkursy
Konkursy
Konkurs na mural

miniZ tej okazji 75. rocznicy założenia Muzeum na Majdanku, został ogłoszony konkurs otwarty na mural upamiętniający tę rocznicę. Zachęcamy do udziału wszystkich, którym bliska jest ta forma artystycznego wyrazu.

Więcej…
 
Konkurs na ścienną oprawę kinową

miniSpectra Lighting ogłasza konkurs na ścienną oprawę kinową. Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą.

Więcej…
 
Konkurs na pomnik

miniMiasto Poznań zaprasza do udziału w otwartym jednoetapowym Konkursie rzeźbiarsko-architektonicznym na pomnik upamiętniający wypędzenia Wielkopolan w czasie II wojny światowej zlokalizowany w Parku im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Więcej…
 
Projekt pomnika Witolda Pileckiego

miniBurmistrza Miasta Chrzanowa – Ryszarda Kosowskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji projektowej pomnika konnego rotmistrza Witolda Pileckiego w Chrzanowie, którego planowaną lokalizacją posadowienia jest wewnętrzna tarcza ronda położonego w km 385+427 drogi krajowej nr 79 (skrzyżowanie ulicy Oświęcimskiej, Śląskiej i Księdza Skorupki.

Więcej…
 
Valtra MPV2030

miniValtra Inc. develops, manufactures, markets and services Valtra tractors.

How do you envision the multipurpose machine of the future supporting these two seemingly contradictory things? How will people use driverless technology? Looking at the bigger picture, how do you think digitalization will help us and how will it make farmers´ lives easier in the future? Show us your vision of how the Valtra MultiPurpose Vehicle will change the way we see tractors in 2030!

Więcej…
 
Art Majster

minimajArtyści! Rzemieślnicy! Majsterkowicze!

Najwyższy czas stanąć w szranki na polu kreatywności. Dajemy Wam możliwość udziału w niecodziennym konkursie na projekt przedmiotu lub obiektu artystyczno-użytkowego. Zapraszamy zarówno twórców indywidualnych, jak i zespoły artystów.

Więcej…
 
KOKOFY konkurs filmów o wsi

minikokofyOrganizatorem Piątej edycji konkursu małych form filmowych KOKOFY organizowanego w ramach Folk Film FestiwalSianów 2018 jest Centrum Kultury w Sianowie.

Więcej…
 
Zabawka Przyjazna Dziecku

miniZapraszamy do udziału w X edycji Konkursu „Zabawka Przyjazna Dziecku”. Niezmiennie, jak i w poprzednich edycjach, Konkurs kierujemy do wszystkich chętnych, pełnoletnich twórców, artystów, projektantów, studentów, absolwentów szkół plastycznych, producentów zabawek.

Więcej…
 
Przegląd Młodej Sztuki - Świeża Krew

miniZ przyjemnością informujemy, że rozpoczął się nabór do VIII edycji Przeglądu Młodej Sztuki "Świeża Krew".

Więcej…