Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Sukcesy Studenci
Studenci
baner195

Sukces Zuzanny Malinowskiej

Miło nam poinformować, że Zuzanna Malinowska, studentka V roku grafiki Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, została finalistką konkursu Artystyczna Podróż Hestii.

Więcej…
 
sukces zaklocenia

Sukces Doroty Stolarskiej i Ignacego Oboza

Miło nam poinformować, że dwoje doktorantów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi – Dorota Stolarska oraz Ignacy Oboz – zostało finalistami konkursu Akademii Pedagogicznej w Krakowie pt. „Zakłócenia / Umwelt”.

 

Więcej…
 
mini195

Sukces studentki – Anny Gwardyś-Skuzy

Miło nam poinformować, że Anna Gwardyś-Skuza, studentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, zdobyła nagrodę Neo Spiro Award za najlepszy projekt na festiwalu designu Nero Spiro oraz nagrodę specjalną firmy Nørdifira.

 

Więcej…
 
mnisukceliz

Sukces dyplomantki Elizy Gawrjołek

Sukces dyplomantki Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz.

 

Więcej…
 
min 195

Sukces Anny Madeńskiej

Miło nam poinformować, że Anna Madeńska, studentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, została finalistką StartPoint Prize 2017 – prestiżowej wystawy najlepszych dyplomów z obszaru sztuki, wyłonionych z 17 krajów europejskich.

 

Więcej…
 
portret

Sukces Martyny Wróblewskiej

Miło nam poinformować, że Martyna Wróblewska, studentka pierwszego roku studiów magisterski Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz kierunek wzornictwo, otrzymała II nagrodę w tegorocznej edycji konkursu towarzyszącego - siódmemu już Weekendowi Architektury, organizowanemu przez Agencję Rozwoju Gdyni w dniach 24-27 sierpnia 2017 roku.

 

Więcej…
 
portret

Sukces Marleny Moradewicz

Miło nam poinformować, iż Marlena Moradewicz zdobyła pierwsze miejsce w kategorii Game Graphic Concept w konkursie Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych.

 

Więcej…
 

mini

Semele z tytułem Łódzkie Sukcesu!
 

Jest nam miło poinformować, że spektakl operowy „Semele” w inscenizacji Teatru Wielkiego w Łodzi wygrał plebiscyt Łódzkie Sukcesu na najważniejsze wydarzenie kwietnia 2017 r. w regionie łódzkim. W realizacji kostiumów i scenografii do przedstawienia uczestniczyli studenci Pracowni Kostiumu Scenicznego Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi pracujący pod kierunkiem dr Izabeli Stronias.

Więcej…
 

mini195

17. Biennale Sztuki Mediów WRO 2017 DRAFT SYSTEMS

Studenci i pedagodzy Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi biorą udział w 17. Biennale Sztuki Mediów WRO 2017 DRAFT SYSTEMS, które odbędzie się w dniach 17 maja–11 czerwca 2017 r. we Wrocławiu.

Więcej…
 

mini 195

Ola Ignasiak i Irena Zieniewicz w Social Art Award
 

Z przyjemnością informujemy, że projekty Ireny Zieniewicz, studentki II roku Wydziału Rzeźby i V roku z Wydziału Grafiki i Malarstwa oraz Oli Ignasiak, asystentki w Pracowni Semiotyki Obrazu prowadzonej przez prof. Zbigniewa Nowickiego na Wydziale Malarstwa i Rysunku zakwalifikowały się do finału konkursu Social Art Award.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 9