Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Sukcesy Studenci
Studenci
mini 195

Irena Zieniewicz i Marta Krześlak w ms2

Z przyjemnością informujemy, że prace dwóch studentek – Ireny Zieniewicz i Marty Krześlak – z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi znalazły się na wystawie „Atlas Nowoczesności” w Muzeum Sztuki w Łodzi (ms2). Prace zostały nagrodzone przez Muzeum Sztuki w Konkursie im. W. Strzemińskiego (Sztuki Piękne) i dołączyły do ekspozycji „Atlas Nowoczesności” w dziale Emancypacja. Można je oglądać do 15 czerwca 2017 roku. Serdecznie gratulujemy.

Więcej…
 
mini 195

Studentki ASP w finale Artystycznej Podróży Hestii

Miło nam poinformować, że dwie studentki Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi – Marta Krześlak i Zuzanna Kojder – znalazły się w gronie finalistów 16. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii.

Marta Krześlak jest studentką IV roku grafiki (specjalność: multimedia) z Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Do finału konkursu jury zakwalifikowało jej pracę wideo zatytułowaną “Kompozycja przestrzenna” (5’26’’; 2017). Realizacja powstała w Pracowni Fotografii - Relacje z Przestrzenią pod kierunkiem prof. Grzegorza Przyborka.

Więcej…
 
min 195

Sukces studentki Aleksandry Marczyk

Z przyjemnością informujemy, że studentka drugiego roku studiów magisterskich WiAW kierunek wzornictwo zajęła drugie miejsce w KONKURSIE PACKAGING INNOVATIONS w kategorii głosowanie internautów oraz 2 miejsce w kategorii głosowanie profesjonalistów za pracę „Animusie, opakowania na płatki śniadaniowe i dodatki” wykonaną w Pracowni Projektowania Grafiki Przestrzennej i Plakatu prof. Sławomira Iwańskiego (asystent Jakub Stępień). Studentka brała także udział w TARGACH PACKAGING INNOVATIONS prezentując nagrodzone "Animusie" oraz opakowania "Vit-Animy", które zostały zaprojektowane w pracownii Kreacji Artystycznej prof. Małgorzaty Wyszogrodzkiej-Trzcinki. Zdjęcia prac laureatki zostały zamieszczone w katalogu Packaging Innovations. Serdecznie gratulujemy!

Więcej…
 
mini195

Sukces studentki Aleksandry Marczyk

Z największą przyjemnością informujemy, że Aleksandra Marczyk, studentka drugiego roku studiów magisterskich na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz (kierunek: wzornictwo) Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zajęła pierwsze miejsce w konkursie Art of Packaging w kategorii "Smakowite".

Więcej…
 
min195

Studenckie sukcesy podczas Agrafa'17

Miło nam poinformować, że Katarzyna Szewczyk, Katarzyna Wieteska oraz Marta Malczenko – studentki Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, realizujące prace w Pracowni Projektowania Grafiki Wydawniczej i Typografii Mediów Cyfrowych prof. Sławomira Kosmynki – zostały zakwalifikowane do finału Międzynarodowego Konkursu Studenckiej Grafiki Projektowej Agrafa'17 w Katowicach.

Więcej…
 
min195

Sukces studentów Anny Jarosz i Kajetana Luterackiego

Z radością informujemy, że jury konkursu na plakat „Adwokat. Profesjonalista”, zorganizowany przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie, wyróżniło prace studentów pierwszego roku wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi (Wydział Wzornictwa i Architektury Wnętrz). Wyróżnione prace to plakaty Anny Jarosz i Kajetana Luterackiego.

Więcej…
 
min sukcesy

Marta Krześlak Biennale Wro

Z radością informujemy, że prace Marty Krześlak, studentki IV roku grafiki Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi (specjalność: multimedia), realizowane w pracowni dr. Łukasza Ogórka, zostały zakwalifikowane do Biennale Wro 2017 Draft Systems. Sukces jest tym większy, że wybrano je spośród aż 1300 propozycji otrzymanych od artystów z całego świata.

Więcej…
 
Mistrzostwa sukces

II miejsce w Mistrzostwach Polski w Rzeźbie ze Śniegu

Reprezentacja Wydziału Rzeźby i Działań Interaktywnych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zajęła drugie miejsce w kategorii profesjonalistów podczas Mistrzostw Polski w Rzeźbie ze Śniegu 2017. Zawody odbyły się w dniach 16-18 lutego 2017 r. w Szklarskiej Porębie.

Więcej…
 
portret

Sukces studentki Agaty Blatkiewicz

Z największą przyjemnością informujemy, że Agata Blatkiewicz, studentka trzeciego roku studiów licencjackich na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz (kierunek: architektura wnętrz) Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego, zajęła pierwsze miejsce w konkursie na najlepszy projekt firmowego sklepu INGLOT.

 

Więcej…
 
portet m godlewska

Sukces Moniki Godlewskiej

Miło jest nam poinformować, że Monika Godlewska, uczestniczka III roku Doktoranckich Studiów Środowiskowych, w dniu 17 stycznia 2017 r., otrzymała Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Białegostoku dla Młodych Twórców na rok 2017

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 9