Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Sukcesy Studenci
Studenci
portret

Sukces Bogny Juchnowicz

Miło jest nam poinformować, że Bogna Juchnowicz, studentka I roku studiów magisterskich na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, została finalistką Festiwalu Multimation – Metamorfosis#1 w Atenach.

 

Więcej…
 
frida min2

Sukces Anny Jarosz

Z największą przyjemnością informujemy, że Anna Jarosz, studentka pierwszego roku studiów magisterskich na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz (kierunek: wzornictwo) Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, została nagrodzona w konkursie „Inspiruje mnie Frida".

 

Więcej…
 
min 195

Studenci ASP laureatami Ultimaker Education Challenge

Z przyjemnością informujemy, że studenci Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, należący do koła naukowego Computational Design, zostali jednymi z laureatów konkursu Ultimaker Education Challenge.

 
 
 

 

Więcej…
 

portret

Sukces studentki Anny Jarosz
 

Z największą przyjemnością informujemy, że Anna Jarosz, studentka pierwszego roku studiów magisterskich na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz, kierunek: wzornictwo, Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, została wyróżniona podczas 14. edycji konkursu na na plakat o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej, ogłoszonym przez Prezesa Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej.

Więcej…
 

Czarska sukces

Sukces Moniki Czarskiej
 

Z największą przyjemnością informujemy, że Monika Czarska, słuchaczka trzeciego roku Doktoranckich Studiów Środowiskowych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, zdobyła Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecina podczas 25. Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego 2016.

Więcej…
 

Sukces studentki mini

Sukces Barbary Mydlak
 

Z dumą zawiadamiamy, że podczas dziewiątej edycji międzynarodowego biennale tkaniny w Chinach (“From Lausanne To Beijing”, 9th International Fiber Art Biennale 2016) nagrodami uhonorowane zostały dr hab. Ludwika Żytkiewicz-Ostrowska, prowadząca Pracownię Realizacyjno-Doświadczalną na Wydziale Tkaniny i Ubioru, oraz Barbara Mydlak, studentka Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Więcej…
 
portret01

Studenci ASP laureatami konkursu Student PakStar 2016

Mamy przyjemność poinformować, że Mikołaj Chrostowski, Maciej Jander oraz Lena Marczyńska, studenci Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, zostali laureatami V Krajowego Konkursu Projektów Opakowań Student PakStar 2016, towarzyszącego VIII Ogólnopolskiemu Konkursowi Opakowań PakStar 2016.

 

Więcej…
 
portret

Sukces Oskara Gorzkiewicza

Miło nam poinformować, że Oskar Gorzkiewicz, uczestnik Doktoranckich Studiów Środowiskowych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, otrzymał II nagrodę w 44 edycji Internacional de Arte Grafico Carmen Arozena w Madrycie. Docenioną pracą jest „Chinatown”, wykonana w technice akwaforty.

 

Więcej…
 
portret01

Sukces Magdaleny Radziszewskiej

Serdecznie gratulujemy Magdalenie Radziszewskiej – studentce II roku Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, która została wyróżniona na 8. Międzynarodowym Konkursie na Ekslibris i Małą Formę Graficzną "Sny Gdańskiego Neptuna". Jej praca została zrealizowana w pracowni Podstaw Grafiki Warsztatowej pod kierunkiem prof. Krzysztofa Wieczorka.

 

Więcej…
 
portret

Sukces Magdaleny Szadkowskiej

Serdecznie gratulujemy Magdalenie Szadkowskiej – uczestniczce I roku Doktoranckich Studiów Środowiskowych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, która otrzymała nagrodę im. Joachima Sokólskiego w ramach 25. Międzynarodowego Konkursu Sztuki Złotniczej MIASTO, na legnickim festiwalu Srebro. Nagroda została ufundowana przez Fundację Polskiej Sztuki Nowoczesnej.
Serdecznie gratulujemy tak znaczącego sukcesu.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 9