Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Sukcesy Studenci
Studenci
portret

Sukces Moniki Godlewskiej

Serdecznie gratulujemy Monice Godlewskiej, uczestniczce II roku Doktoranckich Studiów Środowiskowych, wyróżnienia w ogólnoświatowym konkursie AWWWARDS.

 

Więcej…
 
portret

Sukces Magdaleny Palmowskiej

Magdalena Palmowska, studentka III roku Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, została zakwalifikowana do 2 etapu 4th Graphic Art Biennial of Szeklerland.
Jej praca została zrealizowana w pracowni Technik cyfrowych na Wydziale Grafiki i Malarstwa pod kierunkiem prof. Grzegorza Chojnackiego.

Serdecznie gratulujemy.

 

Więcej…
 
portrety

Sukces Alicji Wańczyk

Serdecznie gratulujemy Alicji Wańczyk studentce I roku studiów magisterskich na kierunku Wzornictwo, Wydział Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, wygranej w konkursie organizowanym przez miasto Krynica-Zdrój na jego logo.

 

Więcej…
 
portret rusin

Sukces Joanny Rusin

Z radością informujemy, że Joanna Rusin – doktorantka II roku Doktoranckich Studiów Środowiskowych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, otrzymała Brązowy Medal w XV Międzynarodowym Triennale Tkaniny, Łódź 2016

 

Więcej…
 
portret

Sukces Tomasza Dróżdża

Serdecznie gratulujemy Tomaszowi Dróżdżowi – uczestnikowi I roku Doktoranckich Studiów Środowiskowych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, nominacji do nagrody w XIII Ogólnopolskiej Wystawie Tkaniny Unikatowej, Łódź 2016 odbywającej się w ramach XV Międzynarodowego Triennale Tkaniny, Łódź 2016.

 

Więcej…
 
portret

Sukces Alicji Woszkowskiej

Z radością informujemy, że Alicja Woszkowska, studentka III roku na Wydział Tkaniny i Ubioru ( Pracownia Projektowania Ubioru II, kierownik dr hab. Małgorzata Czudak prof. ASP, as. Michał Szulc) Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi została finalistką konkursu Fashion Designer Awards.

 

Więcej…
 
portret fryc

Sukces Michała Fryca

Z przyjemnością informujemy, że Michał Fryc dyplomant Wydziału Sztuk Wizualnych, reprezentuje Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi podczas 2. Konkursu na Najlepszy Dyplom z Zakresu Sztuki Mediów we Wrocławiu.

 

Więcej…
 
portret01

Sukces studentów animacji

Jest nam niezwykle miło poinformować, że filmy zgłoszone przez studentów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi:

  • GLI.TCH (2014, 3'34"), Mikołaj Sęczawa
  • THRILLER MIEJSKI (2015, 02'09"), Aleksandra Dyktyńska
  • WNĘTRZE (2014/2015, 4'08"), Sylwia Owczarczyk

 

Więcej…
 
portret

Sukces Kamili Kos

Studentka Pracowni Projektowania Ubioru dr hab. Sylwii Romeckiej – Dymek (Wydział Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi) zdobyła drugą nagrodę w konkursie THE LINK zorganizowanym przez Włoską firmę MarediModa.

 

Więcej…
 
portret01

Sukces Adriana Ciszka i Jakuba Mizgalewicza

Adrian Ciszek i Jakub Mizgalewicz, studenci Pracowni Intermediów na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, zaprezentowali swoje prace podczas V edycji Festiwalu Kinetycznej Sztuki Światła Light.Move.Festival.Łódź 2015.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 9