Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Sukcesy Studenci
Studenci
03

Sukces Jarosława Bikiewicza

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że lampy zaprojektowane w ramach ćwiczenia semestralnego, przez Jarosława Bikiewicza otrzymały nominację do nagrody World Design Impact Prize.

 

Więcej…
 
portret2

Sukces Barbary Mydlak

Serdecznie gratulujemy Barbarze Mydlak - studentce I roku studiów 2 stopnia na Wydziale Sztuk Wizualnych (spec. Projekty wizualne), która została laureatką tegorocznej edycji Konkursu “Oblicza Łodzi”.

 

Więcej…
 
portret

Sukces Karoliny Zaborskiej

Serdecznie gratulujemy Karolinie Zaborskiej, studentce II roku studiów drugiego stopnia na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, która została nominowana do nagrody w prestiżowym konkursie "Talenty Trójki"

 

Więcej…
 
portret00

Aleksandra Talacha i Mariusz Andryszczyk

Katedra Projektowania Graficznego Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, wzięła udział w najbardziej prestiżowej i jednocześnie największej konferencji na świecie poświęconej problemom typografii i designu.

 

Więcej…
 
portret01

Sukces Karoliny Dżbik

Studentka I roku studiów magisterskich Karolina Dżbik dostała się do finału konkursu Artystyczna Podróż Hestii 2014. Zaprezentowała m.in. fotografię powstałą w Pracowni Fotografii 1 (Katedra Multimediów, Wydział Sztuk Wizualnych Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi).

 

Więcej…
 
portret

Secret drawer – głosowanie!! - Jarosław Bikiewicz

Tegoroczna edycja konkursu Electrolux Design Lab cieszyła się ogromnym zainteresowaniem studentów i absolwentów z całego świata. Do udziału w projekcie zgłosiło się ponad 1500 młodych projektantów z ponad 60 krajów, w tym Polacy.


 

Więcej…
 
portret01

Sukces Ani Kanickiej

Serdecznie gratulujemy Ani Kanickiej, studentce Wydziału Tkaniny i Ubioru (Pracownia Innowacyjnego Obiektu do Wnętrz, Dywan i Gobelin prof. Jolanty Rudzkiej Habisiak) wygranej w konkursie “New Talent”, który odbywał się podczas DMY Design Festival w Berlinie. Spośród 25 laureatów była jedyną osobą z Polski!!

 

Więcej…
 
portret

Jarosław Bikiewicz

Student Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Jarosław Bikiewicz, zaprojektował 4 modele (2 kobiece i 2 męskie) kamuflowanych kamizelek ochronnych:

  • kuloodporną,
  • odłamkoodporną
  • igłoodporną

 

Więcej…
 
portret

Barbara Mydlak

Praca dyplomowa pt. I NA NNA autorstwa Barbary Mydlak (Pracownia Scenografii i Kostiumu Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, ad. DR Ewa Bloom Kwiatkowska) zakwalifikowała się do 13. edycji Prague Quadrennial of the Performance Design and Space, które odbędzie się w terminie od 18-28 czerwca 2015 r. w Czechach.

 

Więcej…
 
kubala joanna2

Joanna Kabala

Miło nam poinformować, że Joanna Kabala, studentka Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zajęła II miejsce w konkursie na najlepsze gadżety kampanii "Odzyskaj.Korzystaj”. Jej praca to gra edukacyjna dla dzieci, składająca się z planszy do kolorowania i kilku rodzajów kart. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 20 lutego 2015 r. podczas gali rozdania nagród konkursowych.

Gratulujemy!

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 9