Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Sukcesy Studenci
Studenci
portret

Mieszko Polański

Z przyjemnością informujemy,że student IV roku Wzornictwa na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Mieszko Polański został laureatem prestiżowego konkursu Art of Packaging 2014. W VIII edycji konkursu na najlepsze Opakowanie Roku - Art of Packaging, w kategorii Debiuty to właśnie propozycja naszego studenta została uznana za najlepszą. Zwycięska praca nazwana została "Cruel" i jest to seria opakowań na części rowerowe.


Więcej…
 
portret1

Anna Madeńska

Anna Madeńska, studentka I roku studiów 2 stopnia, specjalności Intermedia na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, została finalistką konkursu fotograficznego VII edycji programu Dolina Kreatywna TVP Kultura.
Praca "Teatr wykluczonych" zrealizowana została w Pracowni Fotografii III jako część dyplomu licencjackiego, promotorem jest dr Artur Chrzanowski.


Więcej…
 
portret1

Tomasz Frasoński

Tomasz Frasoński, student I roku Pracowni Papieru i Pracowni Tkaniny Eksperymentalnej (Katedra Tkaniny, Wydział Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi) został zakwalifikowany do prestiżowego, międzynarodowego konkursu na miniaturę tkacką we włoskim Como – www.miniartextil.it.

Więcej…
 
portret1

Anita Osuch

Z przyjemnością informujemy, że studentka V roku Malarstwa na Wydziale Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Anita Osuch otrzymała I Nagrodę w I Międzynarodowym Triennale Rysunku Studentów Wyższych Szkół Artystycznych Katowice 2014 za dyptyk rysunkowy zatytułowany „The Artist Is Present".

Więcej…
 
portret

Jakub Romanowicz

Miło nam poinformować, że student ostatniego roku na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zwyciężył w konkursie na interaktywny teledysk do piosenki Damona Albarna (wokalisty legendarnego zespołu Blur i współzałożyciela Gorillaz).

Więcej…
 
miniatura1

Joanna Kabala

Miło nam poinformować,że Joanna Kabala, studentka III roku Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zajęła II miejsce w konkursie na projekt włazu studzienki kanalizacyjnej promującego miasto Łódź.

Więcej…
 
miniatura

Maciej Kuczkowski

Z przyjemnością informujemy, że student II roku, Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Maciej Kuczkowski zdobył II miejsce w III edycji konkursu Strefa Studenta zorganizowanego podczas trwania VI Międzynarodowych Targów Opakowań „Packaging Innovations".

Więcej…
 
miniatura

Weronika Oleś

W piątek 16 maja, podczas pokazu najnowszej kolekcji duetu projektantów Paprocki&Brzozowski, odbyło się uroczyste wręczenie nagród w 5. edycji konkursu Mazda Design. Grand Prix w kategorii suknia wieczorowa KODO odebrała Weronika Oleś, studentka I roku studiów magisterskich na Wydziale Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Więcej…
 
zdjęcie-6

Weronika Krupa

Weronika Krupa, studentka II roku stacjonarnych studiów magisterskich w Pracowni Scenografii i Kostiumu Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, prowadzonej prze dr Ewę Bloom Kwiatkowską, została stażystką w pracowni Karen Young w Nowym Yorku.

Więcej…
 
zdjęcie-1

Sabina Świątkowska

Studentka II roku studiów stacjonarnych II stopnia na kierunku Architektura Wnętrz, Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, otrzymała nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego w konkursie na najlepsze rozprawy habilitacyjne i doktorskie oraz magisterskie i dyplomowe tematycznie związane z województwem łódzkim.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 9