Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Sukcesy Studenci
Studenci
orzech

Daria Orzech w finale konkursu

"Ewolucja w łazience"

Daria Orzech, studentka pracowni Projektowania Produktu kierowanej przez dr hab. Grzegorza Andrzeja Reńskiego na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz, w dniu 15 maja 2013 decyzją Jury konkursu na projekt łazienki z wykorzystaniem kolekcji armatury autorstwa Philippe Starcka "Ewolucja w łazience", została nominowana do półfinału tego konkursu.

Więcej…
 
skowron-piotr1

Piotr Skowron nagrodzony w Guanlan

Z przyjemnością informujemy, ze Piotr Skowron, student czwartego roku Grafiki Artystycznej łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego został nagrodzony na 4th Guanlan International Print Biennial www.guanlanprints.com

Ponadto Profesor Sławomir Ćwiek i student Stanislav Matsilevich dostali się na wystawę pokonkursową 4th Guanlan International Print Biennial: www.guanlanprints.com

Więcej…
 
mini1

Studenci ASP laureatami Art of Packaging

Konkurs ART OF PACKAGING, jeden z prestiżowych konkursów na opakowania, organizowany przez European Media Group sp. z o.o. ma już siedmioletnią tradycję. Zaprojektuj, Zadrukuj, Wyprodukuj to jego motto. Poszukuje innowacyjnego, designerskiego spojrzenia na ciągle rozwijający się sektor opakowaniowy. Jury Konkursu szuka pereł wśród opakowań. Konkurs odbywa się w edycjach: ART OF PACKAGING – Debiuty oraz ART OF PACKAGING – Professional i w kategorii specjalnej Opakowanie z Szuflady. Studenci Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz od pierwszej edycji Konkursu są jego uczestnikami. Zdobywają nominacje, zwyciężają w kategoriach.

Więcej…
 
mini1

Ewa Markiewicz i Ewa Błaszczyńska

Ewa Markiewicz i Ewa Błaszczyńska, studentki Pracowni Rzeźby i Działań w Przestrzeni Wydziału Sztuk Wizualnych ASP w Łodzi, zdobyły Grand Prix na 8. Festiwalu Rzeźby w Śniegu – Terytorium Bieli, zorganizowanym przez Centrum Sztuki Galerię EL w Elblągu.

Więcej…
 
miniatura2

Alicja Łaciak

Alicja Łaciak, studentka II roku Pracowni Tkaniny Eksperymentalnej została zakwalifikowana do prestiżowego konkursu na miniaturę tkacką we włoskim Como – www.miniartextil.it. Jej praca „Nautilidae” przeszła przez gęste sito eliminacji i będzie prezentowana podczas wystawy konkursowej (24 września–20 listopada 2011 r.).

Więcej…
 
mini2

Piotr Gargól, Tomasz Dzikowski, Łukasz Pietrzak

25 maja 2011 roku w centrum Design Post w Kolonii (Niemcy) odbyło się uroczyste wręczenie nagród w międzynarodowym konkursie na nowoczesne wizje mebli pn. „Open Minded”. W konkursie udział wzięli studenci IV roku studiów magisterskich Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz z Pracowni Projektowania Produktu, kierowanej przez dr hab. Grzegorza Andrzeja Reńskiego.

Więcej…
 
00

Monika Godlewska

ASP Łódź na Akademickich Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce POZNAŃ 2011 !!!


Więcej…
 
miniatura

Ewa Buksa-Klinowska

Naszyjnik „Jesienne liście” Ewy Buksy-Klinowskiej – studentki Pracowni Projektowania Biżuterii prof. Andrzeja Szadkowskiego na łódzkiej ASP – został uhonorowany nagrodą 24th International Cloisonné Jewellery Contest (24. Międzynarodowy Konkurs Biżuterii Cloisonné). Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 21 lutego 2011 roku w Ueno Royal Museum w Tokio.


Więcej…
 
miniatura

Joanna Leszczyńska

Joanna Leszczyńska, studentka Katedry Druku na Tkaninie odniosła efektowny sukces w 27. Konkursie „Grafika Warszawska 2010”, otrzymując aż dwa wyróżnienia. Jej praca „Lem IV” zdobyła nagrodę Grand Prix Roku 2010, ufundowaną przez Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, zaś praca „Lem V” uzyskała nagrodę Dyrektora Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki. Oba dzieła, zainspirowane twórczością Stanisława Lema, wykonane zostały w technice sitodruku na tkaninie.


Więcej…
 
miniatura

Dominika Drezner

Dominika Drezner, studentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, zwyciężyła w konkursie na nową koncepcje wózka dla dzieci.

Konkurs zorganizowany został przez jednego z czołowych producentów i dystrybutorów artykułów dla dzieci i niemowląt.


Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 9