Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Sukcesy Studenci
Studenci
miniatura

Małgorzata Płoskońska, Jacek Chrzanowski

Janusz Kaniewski, ceniony polski projektant, ogłosił wyniki konkursu dla młodych artystów na projekt lampy. Najlepszy projekt zamienił plastikowy sztuciec w zachwycający przedmiot.

Konkurs na projekt lampy "Oświetl swoją przyszłość" to szansa dla początkujących designerów na współpracę z Januszem Kaniewskim, który projektował m.in. dla Ferrari. Autor najlepszej pracy trafi do jego pracowni na staż. - Do konkursu zakwalifikowaliśmy i ocenialiśmy blisko 25 prac. Tylko jedna z nich miała być nagrodzona, ale będzie jeszcze wyróżnienie. To dowód, że to, co nam nadesłaliście, jest fajne - mówił Krzysztof Witkowski, prezes firmy Virako i współorganizator konkursu, do gości zebranych na szóstym piętrze biurowca Forum 76.

Więcej…
 
miniatura1

Katarzyna Malec

Katarzyna Malec, studentka III roku Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz, zdobyła I miejsce w konkursie projektowym "Spa-Art" 09/10 za projekt "YinYang".
Projekt ten zrealizowany został w Pracowni Rozwoju Nowego Produktu na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz, pod kierunkiem dr hab. Krzysztofa Chróścielewskiego.

 

 

Więcej…
 
miniatura

Daria Piotrowska

Daria Piotrowska zwyciężyła w trzeciej edycji konkursu Young Design zorganizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Projektem „CATPOD" - transporterem dla kotów domowych, pokonała dziewięć projektów zakwalifikowanych do finału. Zwycięski projekt dyplomowy zrealizowany został w Pracowni Rozwoju Nowego Produktu pod kierunkiem dr hab. Krzysztofa Chróścielewskiego.


Więcej…
 
miniatura

Karolina Gleguła

7 maja 2010 r. podczas festiwalu Fashion Week odbył się finał kolejnej edycji konkursu dla projektantów Złota Nitka. Jury Kreatorów przyznało nagrodę w kategorii Pret-a-Porter studentce Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi - Karolinie Glegule za kolekcję Liquid. Konkurs zorganizowany został przez Międzynarodowe Targi Łódzkie już po raz osiemnasty. Młodzi projektanci walczyli o to wyróżnienie w dwóch kategoriach: pret-a-porter oraz premiere vision.


Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 9