Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Sukcesy Absolwenci
Absolwenci
minip

Sukces Izabeli Jurczyk

Miło nam poinformować, że Izabela Jurczyk – doktorantka III roku Doktoranckich Studiów Środowiskowch Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi – otrzymała brązową nagrodę w Międzynarodowym Konkursie dla Projektantów A'Design Award 2019 w Mediolanie. Nagrodę przyznano za projekt terminarza stworzonego specjalnie na potrzeby wydarzenia Łódź Young Fashion 2018.

Więcej…
 
minip

Sukces Olgi Żukowskiej

Serdecznie gratulujemy Oldze Żukowskiej, absolwentce Pracowni Technik Łączonych prowadzonej przez prof. Sławomira Ćwieka, zdobycia nagrody głównej na VII Międzynarodowym Biennale Grafiki w Guanlan w Chinach (7th Guanlan International Print Biennial China 2019). Uznanie jury zdobyła praca dyplomowa zatytułowana "Wyjście”.

Więcej…
 
potretmini

Sukces absolwentek Pracowni 109

Miło nam poinformować, że dwie absolwentki Pracowni Projektowania Grafiki Wydawniczej i Typografii Mediów Cyfrowych (Pracownia 109) prowadzonej przez prof. Sławomira Kosmynkę – Magda Karcz oraz Katarzyna Wieteska – otrzymały nominacje w konkursie Projekt Roku w kategorii „Świeża Krew”.

Więcej…
 
portprom

Sukces absolwentów ASP

16 listopada 2018 r. odbył się wernisaż i wręczenie nagród 28. Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych w Legnicy "PROMOCJE 2018". Z przyjemnością informujemy, że w wystawie brali udział absolwenci Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi: Dominik Janyszek, Justyna Maksajda i Tomasz Zajawiony. Dwojgu z nich przyznano nagrody:

Więcej…
 
miniportret

Sukces absolwenta Tomasza Zjawionego

Serdecznie gratulujemy absolwentowi Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Tomaszowi Zjawionemu wyróżnienia Kwartalnika ARTLUK oraz Nagrody Pisma Artystycznego FORMAT w 28. Ogólnopolskim Przeglądzie Malarstwa Młodych PROMOCJE 2018 w Legnicy za cykl pejzaży miejskich.

Więcej…
 
miniizap

Sukces Anny Piechury

Pani Anna Piechura, tegoroczna absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, otrzymała jedno z pięciu prestiżowych wyróżnień w konkursie o Nagrodę Scenograficzną im. Jerzego Moskala, organizowanym przez Muzeum Śląskie w Katowicach.

Więcej…
 
portret

Sukces Karoliny Jabłońskiej

Z przyjemnością informujemy, iż Karolina Jabłońska – absolwentki Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi – zdobyła II nagrodę na II Ogólnopolskim Biennale Malarstwa / Pejzaż Architektoniczny w Bisztynku. Nagrodzona praca to zestaw obrazów bez tytułu, które powstały w pracowni Przestrzeni Eksperymentu Malarskiego pod kierunkiem prof. Jarosława Chrabąszcza.

Więcej…
 
portret

Sukces Marty Krześlak

Serdecznie gratulujemy Marcie Krześlak zdobycia nagrody Prezydenta Miasta Gdańska oraz Gdańskiej Galerii Miejskiej w X Międzynarodowej Wystawie Najlepszych Dyplomów Akademii Sztuk Pięknych 2018. Laureatka otrzymała obie nagrody za pracę dyplomową „Ruiny moich marzeń”, której promotorem był dr Łukasz Ogórek. Marta Krześlak jest tegoroczną dyplomantką Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Więcej…
 
minikontkurs195

Sukces Adrianny Gołębiewskiej

Już po raz czwarty odbywa się Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów.

Więcej…
 
mini01p

Sukces Iwony Pieczary

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że główną nagrodę w najważniejszym akademickim konkursie projektowym w Polsce Design32 wygrała Iwona Pieczara, dyplomantka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Więcej…
 
bejm sandra01

Sukces Sandry Bejm

Gratulujemy Sandrze Bejm, absolwentce wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, która została wyłoniona z ponad 200 zgłaszających się artystów i weźmie udział w wystawie konkursu MakeMe 2018! Wyróżniona kolekcja nosi tytuł “Intymność” i będzie można oglądać ją podczas tegorocznego Lodz Design Festiwal.

Więcej…
 
mini195

Sukcesy na Biennale Tkaniny Artystycznej

Miło nam poinformować o nagrodzie Grand Prix dla Barbary Mydlak. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi wygrała I Biennale Tkaniny Artystycznej w Poznaniu.

Więcej…
 
portretmini

Sukces absolwentki Martyny Aleksandrowicz

Z radością informujemy, że Martyna Aleksandrowicz, absolwentka Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz kierunek Architektura Wnętrz otrzymała Nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego w XVIII edycji konkursu za najlepsze prace magisterskie i dyplomowe.

Więcej…
 
portret logo

Sukces Dominiki Zientek

Składamy gratulacje Dominice Zientek, absolwentce Wydziału Tkaniny i Ubioru, której prace zostały wybrane do tegorocznej wystawy Make Me odbywającej się w ramach Łódz Design Festival. Do konkursu zgłosiło się niemal 200 uczestników. Ekspozycję będzie można oglądać w dniach 3-8 października na terenie Art_Inkubatora, przy ulicy Tymienieckiego 3 w Łodzi.

Więcej…
 
portret

Sukces Klaudii Markiewicz

Serdecznie Gratulujemy Klaudii Markiewicz, absolwentce Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, której prace zostały wybrane do wystawy Festiwalu Designu w Londynie. Kuratorem wystawy prezentowanej w Tent London była Paulina Matusiak. Tematem przewodnim ekspozycji była relacja miedzy deseniem a obiektem. Wystawa prezentowała szeroki wachlarz polskich projektów i odkrywała unikalny potencjał różnych materiałów i faktur. Ekspozycję można było oglądać od 21 do 24 września 2017 r.

Więcej…
 
portret

Sukces Martyny Cierpisz

Martyna Cierpisz, absolwentka Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, która swój dyplom przygotowała w Pracowni Scenografii i Kostiumu prowadzonej przez dr hab. Ewę Bloom Kwiatkowską, została wyróżniona w tegorocznym konkursie o Nagrodę Scenograficzną im. Jerzego Moskala. Nagrodzona praca to etiuda scenograficzna, inspirowana opowiadaniami Brunona Schulza, zatytułowana “W labiryncie sklepów cynamonowych”.

Więcej…
 
portret

Sukces Szymona Ryczka

Miło nam poinformować, iż Szymon Ryczek, absolwent Wydziały Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ARTNOBLE za najlepszy dyplom uczelni artystycznych w Polsce.

Jest to nagroda, która po raz szósty trafia w ręce najzdolniejszego absolwenta szkół artystycznych w Polsce.

Więcej…
 
WRO sukces

Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów – nominacje

Mamy przyjemność poinformować, że komisja trzeciej edycji Konkursu Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów w składzie: Dagmara Domagała (CS WRO), Krzysztof Dobrowolski (CS WRO), Daniel Muzyczuk (Muzeum Sztuki w Łodzi), Marcin Polak (Galeria Wschodnia), dr Tomasz Załuski (ASP Łódź) zakwalifikowała do udziału w konkursie pracę absolwentki Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego Ady Bireckiej, pt. „Las – zbiór trwały ze zdolnością do samoodnawiania”.

Więcej…
 
min2

Sukces absolwentki Eryki Jury

Z przyjemnością informujemy, że prace malarskie Eryki Jury – ubiegłorocznej absolwentki Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, zostały nagrodzone podczas 11 edycji międzynarodowego konkursu Arte Laguna w Wenecji (11th Arte Laguna Prize).

Więcej…
 
195 195

Sukces Aleksandry Adamczuk

Z radością informujemy, że Aleksandra Adamczuk – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, została laureatką stypendium Młoda Polska – Programu Stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Aleksandra Adamczuk ukończyła studia z wyróżnieniem, realizując pracę dyplomową w Pracowni Scenografii i Kostiumu pod opieką dr hab. Ewy Bloom-Kwiatkowskiej.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3