Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Poprzednie edycje
Poprzednie edycje - Rocznik
Prime Time 2017

mini2W czwartek 1 lutego 2018 r. w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi odbył się wernisaż wystawy PRIME TIME 2017 połączony z uroczystym wręczeniem nagród laureatom konkursu.

Więcej…
 
Prime Time 2016

Prime time miniW piątek 27 stycznia 2017 r. w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi odbył się wernisaż wystawy PRIME TIME 2016 połączony z uroczystym wręczeniem nagród laureatom konkursu.

 

 

Więcej…
 
Prime Time 2015

miniaturkaW piątek 22 stycznia 2015 r. w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi odbył się wernisaż wystawy PRIME TIME 2015 połączony z uroczystym wręczeniem nagród laureatom konkursu.

Więcej…
 
Prime Time 2014
 

miniW piątek 23 stycznia 2015 r. w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi odbył się wernisaż wystawy PRIME TIME 2014 połączony z uroczystym wręczeniem nagród laureatom konkursu.

Więcej…
 
Prime Time 2013

minW piątek 24 stycznia 2014 r. w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi odbył się wernisaż wystawy PRIME TIME 2013 połączony z uroczystym wręczeniem nagród laureatom konkursu.

Więcej…
 
Rocznik 2012

mini-konkursNowoczesny design, nieograniczona wyobraźnia, głębia oraz interakcja z przestrzenią – absolwenci Akademii Sztuk Pięknych znów zadziwili talentem. Wystawę ich prac dyplomowych można oglądać w Centralnym Muzeum Włókiennictwa do połowy marca.

Więcej…
 
Rocznik 2011

Wystawa "ASP Rocznik" jest coroczną prezentacją najlepszych prac dyplomowych studentów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Więcej…
 
Rocznik 2010

Wystawa "Rocznik 2010" otwiera drugą dekadę prezentacji najlepszych dyplomów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, odbywa się bowiem już po raz jedenasty. Założeniem projektu jest promocja absolwentów i samej Akademii. Nasi dyplomanci już w czasie studiów podejmują współpracę z firmami, a te często stają się sponsorami ich dyplomów i późniejszymi pracodawcami. Użycie nowoczesnych technologii i materiałów bezwarunkowo wiąże się bowiem ze współdziałaniem studentów z przedsiębiorstwami na etapie projektowym. Dyplomy tworzą obecnie bardzo rozbudowane całości, wyczerpująco opracowując swoje tematy. Towarzyszą im rozmaite dodatkowe elementy bądź sugestie zastosowania prezentowanych rozwiązań funkcjonalnych w konkretnej przewstrzeni. Dyplomy w dziedzinie wzorninctwa, architektury wnętrz, tkaniny, ubioru czy grafiki prezentowane są zawsze wraz z pracami z przedmiotów ogólnoplastycznych - malarstwa, rzeźby, grafiki i fotografii. Ukazują one umiejętności, wrażliwość i wiedzę dyplomanta.

Więcej informacji o "Roczniku 2010", a także prezentacja najlepszych dyplomantów i ich prac znajduje się pod adresem: http://asp.lodz.pl/prezentacje/rocznik2010/index.html

 
Rocznik 2009

28 stycznia br. w Centralnym Muzeum Włókiennictwa odbyło się otwarcie dziesiątej, jubileuszowej wystawy "ASP Rocznik 2009". Tegoroczna wystawa jest już dziesiątą, jubileuszową wystawą najlepszych dyplomów minionego roku.

W tym roku zaprezentowanych zostały 53 dyplomy spośród 174 ubiegłorocznych absolwentów. Wystawa zawierała prace dyplomowe zrealizowane przez studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia z czterech wydziałów: Wydziału Grafiki i Malarstwa, Tkaniny i Ubioru, Wzornictwa i Architektury Wnętrz oraz Edukacji Wizualnej.

Więcej…