Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Ogłoszenia Wystawy
Wystawy
Wykłady zagranicznych gości sympozjum JTT
miniaturaW ramach Międzynarodowego Sympozjum Intermedialnego "Ja, Tu i Teraz", 11 października (poniedziałek) odbędą się dwa interesujące wykłady jego zagranicznych uczestników:
Więcej…
 
Micala Sidore - tkanina

miniatura12 października w Galerii Blok odbędzie się wernisaż wystawy tkanin Micali Sidore. Sidore jest amerykańska artystką zamieszkałą w Massachussets, jednak w jej twórczości dużą rolę odgrywają technika i estetyka tradycyjnego gobelinu francuskiego. Micala Sidore czerpie swoje inspiracje nie tylko z wieloletniego pobytu we Francji, ale i licznych podróży do innych krajów świata, m.in. do Australii i Indii.

Więcej…
 
Wartościowe papiery

miniatura1 października odbędzie się otwarcie wystawy "Wartościowe papiery", prezentującej prace 26 studentów Pracowni Papieru łódzkiej ASP, prowadzonej przez prof. Ewę Latkowską-Żychską i dr Magdalenę Soboń. Na wernisaż zapraszamy na godz. 18 do Galerii BWA w Skierniewicach, przy ul. Reymonta 33.

Więcej…
 
Sympozjum "Ja, Tu i Teraz"
miniaturaKolejne Międzynarodowe Sympozjum Intermedialne "Ja, Tu i Teraz" dla studentów i pedagogów odbędzie się w Łodzi od 10 do 15 października 2010 roku. Jego organizatorem jest Akademia Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego.
Więcej…
 
"Zabawki, zabaweczki" - wystawa Marka Wagnera
miniatura23 września odbędzie się wernisaż wystawy prac prof. Marka Wagnera. Na jej otwarcie zapraszamy na godz. 19 do Galerii Oda przy ul. Dąbrowskiego 5 w Piotrkowie Trybunalskim. Wystawa będzie czynna do 31 października 2010 r.
Więcej…
 
Aleksandra Gieraga - Archeologia Piotrkowskiej
miniaturaSerdecznie zapraszamy na wystawę prof. Aleksandry Gieragi, która odbędzie się z ramach łódzkiego festiwalu Fokus Łódź Biennale 2010. Wystawa jest częścią projektu pn. Archeologia Piotrkowskiej. Wernisaż wystawy odbędzie się 11 września br. o godz. 11.00 w Starej Filharmonii, ul. Piotrkowska 243, w sali nr 11.
Więcej…
 
Fokus Łódź Biennale 2010
miniaturaW dniach od 11 września do 10 października 2010 r. w Łodzi odbędzie się Fokus Łódź Biennale - międzynarodowa wystawa w przestrzeni publicznej, zatytułowana Od Placu Wolności do Placu Niepodległości. Łódzkie Biennale to intermedialne i interdyscyplinarne wydarzenie artystyczne poświęcone sztuce współczesnej, kontynuujące ideę „Konstrukcji w Procesie".
Więcej…
 
Archaicznie nowocześni

miniaturaPedagodzy oraz absolwenci Wydziału Grafiki i Malarstwa serdecznie zapraszają 18.06.2010 o godz.20.00 na wernisaż wystawy pt."Warsztatowa 13- wystawa młodej grafiki artystycznej''. Wernisaż odbędzie się w Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi, ul. Tymienieckiego 24. W wystawie biorą udział: Anna Maria Jurewicz, Ola Kozioł, Maria Stelmaszczyk, Daniel Zbroszczyk, Bartłomiej Michalski, Marta Tyra, Katarzyna Zasada, Magdalena Paszkiewicz, Marzena Łukaszuk, Andrzej Fydrych, Natalia Talarek, Andrzej Lewandowski.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 151 152 153 154 155 156 następna > ostatnia >>

Strona 156 z 156